Ateşdağlı: Adalet sahada uygulanmayacaksa... - BasketFaul.com

Ateşdağlı: Adalet sahada uygulanmayacaksa...

09-11-19 14:28
Merkezefendi Belediyesi Denizli Basketbol Koçu Şahin Ateşdağlı, Mamak Belediyesi maçının hakemlerine isyan ederek, "Adalet sahada uygulanmayacaksa yapacak bir şeyimiz yok"dedi.

Ateşdağlı şöyle konuştu:
"Öncelikle Mamak Belediyesi’ni tebrik ediyorum. Yaptıkları güzel organizasyondan ve oynadıkları güzel basketboldan dolayı. Fakat aynı şeyi sahanın diğer organizasyon içindeki insanlar için söylemeyeceğim. Her maçta aynı şeyi yaşıyoruz. Biz eğer böyle basketbol oynanacaksa, kimse kimseye dokunmadan basketbol oynanacaksa tamam, onu da oynarız. 

İlk periyodda fauller 9'a 1... Maç sonunda bir takım 43 faul kullanıyor, diğeri 16-17... Burada hak, adalet olduğunu düşünmüyorum."

Ateşdağlı sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ne kadar sertlik farkı da olsa bu kadar fark olma ihtimali yok. Eğer varsa da biz bu işi bilmiyoruz demek ki. Oyuncularıma teşekkür ederim. Ellerinden gelen mücadeleyi verdiler. Yeni gelen transferimiz de bir katkı verdi. Bundan sonraki maçlarda toparlanıp daha iyisini yapmaya çalışacağız. Ama adalet sahada uygulanmazsa açıkçası yapabileceğimiz bir şey kalmıyor." 

Yorumlar Okunma: 2028