Karşıyaka'nın 'susmayan' formaları - BasketFaul.com

Karşıyaka'nın 'susmayan' formaları

21-10-19 10:19
Karşıyaka’nın özel tasarımla dizayn ettirdiği ve ‘Susmayan Forma’ sloganıyla piyasaya sunduğu yeni formalar uğurlu geldi. 

Karşıyaka’nın seslerinden yola çıkılarak hazırlanan ve ‘Susmayan Forma’ sloganıyla üretilen, farklı bir video tanıtımıyla piyasaya sunulan formalarla rakiplerinin karşısına çıkan basketbol ve futbol takımı haftayı galibiyetlerle kapattı. Basketbolda Pınar Karşıyaka, Sigortam.net İTÜ Basketbol karşısında görücüye ilk kez çıkan yeni formasıyla rakibini 105-67 mağlup etti, futbolda ise ilk kez giyilen ‘Susmayan Forma’larla şampiyonluk yarışı veren Kocaelispor karşısında 1-0'lık galibiyet alındı.

Kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı, tanıtıma çıkalı henüz 1 hafta olmayan formaların tüm Türkiye’de büyük ilgi gördüğünü belirtti. Büyükkarcı, “Bir hafta dolmadan yeni formamızın tanıtım videosu 1 milyondan fazla izlendi. Ulusal spor kanallarında haber olarak yayınlandı. Taraftarlarımız gibi futbolcularımız da formayı çok beğendi. Sporcularımız formayı giydikleri ilk maçları kazandı, güzel bir sinerji yaratıldı. Bu yeni formayı taraftarlarımız da giyince takımla bir bütün oluşturacaklar ve farklılığımızı bir kez daha tüm Türkiye’ye göstereceğiz. Yeni forma voleybol takımımıza yetişmediği için Çanakkale deplasmanında giyilemedi. Umarım voleybolcularımız da yeni formayı giydiği ilk maçı kazanırlar” diye konuştu. 

 

Yeni formanın tanıtım videosu

Yorumlar Okunma: 1965