CSKA'dan Valencia'ya fark - BasketFaul.com

CSKA'dan Valencia'ya fark

05-10-19 00:04
CSKA, Valencia deplasmanında rahat kazandı: 96-71

Valencia maça Vives-San Emeterio-Abalde-Motum-Tobey beşi ile başlarken CSKA maça James-Hilliard-Kurbanov-Voigtmann-Hines beşi ile başladı.

CSKA maça Kurbanov ve Mike James'in bulduğu basketlerle hızlı başladı.İlk üç dakika geride kalırken Valencia sadece San Emeterio ve Vives'in çizgiden bulduğu iki sayı ile maça tutuk başladı. CSKA James'in skorer oyunu ile daha ilk çeyrekten kontrolü ele alırken Valencia'nın ilk saha içi isabeti çeyreğin ortasında Mike Tobey'den geldi. Kalan bölümde CSKA uzunları Vorontsevich ve Hines'dan da katkı alırken Valencia Dubljevic'in oyuna girişi ile hücumda daha rahat bir görüntü çizdi ve farkı eritmeyi başardı. CSKA ilk çeyreği 24-17 önde kapattı.

Valencia ikinci çeyreğe de Dubljevic'in etkili oyunu ile başlarken CSKA yay gerisinden Vorontsevich ile rakibine cevap verip üstünlüğü elinde tutmaya çalıştı. Dubljevic'e Vanja Marinkovic ve Brock Motum'un da destek vermesiyle Valencia farkı üç sayıya kadar düşürse de Mike James CSKA adına oyunun kontrolünü tekrar ele geçirdi ve Valencia'nın skoru eşitlemesine izin vermedi. Mike James'e Ron Baker ve Darun Hilliard da eşlik edince CSKA devreye 50-38 önde girdi.

Valencia üçüncü çeyreğe San Emeterio'nun üçlüğü ile direnç göstererek başlasa da CSKA oyundan hiç düşmedi. Mike James ve Darun Hilliard önderliğinde farkı çift hanenin altına hiç düşürmeyen CSKA çeyreğin ortasına gelindiğinde farkı 22 sayıya kadar çıkarmayı başardı (69-47). Çeyreğin kalan bölümünde Valencia Motum ve Van Rossom ile kıpırdanmaya çalışsa da CSKA son çeyreğe 76-54 önde girdi.

Son çeyrekte CSKA Clyburn'le farkın 20 sayının altına düşmesine izin vermedi ve maçı da 96-71 kazanmasın bildi.

Mike James 19 dakikada 20 sayı, 5 asist, 2 ribaund, Darrun Hillard 22 sayı (5/9 üçlük), 4 ribaundla oynarken Valencia'da Mike Tobey 14 sayıyla takımının skoreri oldu.
 

Yorumlar Okunma: 628