Erkekler Federasyon Kupası'nda final günü - BasketFaul.com

Erkekler Federasyon Kupası'nda final günü

05-10-19 05:59

 

ERKEKLER FEDERASYON KUPASI
30 EYLÜL – 7 EKİM 2019  / ESKİŞEHİR
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
1881 Düzce B.
1
Samsunspor
1
Manisa BŞB.
1
Bandırma Kırmızı
2
Akhisar BLD.
2
LH Fethiye BLD.
2
PETKİM Spor
2
Gemlik Basketbol
3
Balıkesir BŞB.
3
Mamak BLD.
3
Bornova BLD.
3
Merkezefendi B.
4
Finalspor
4
Konyaspor
4
Anadolu Basket
4
Yalovaspor

 

A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Akhisar BLD.
3
3
0
6
Mamak BLD.
3
2
1
5
Finalspor
3
1
2
4
Konyaspor
3
2
1
5
Balıkesir BŞB.
3
1
2
4
LH Fethiye BLD.
3
2
1
5
1881 Düzce BLD.
3
1
2
4
Samsunspor
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
PETKİM Spor
3
3
0
6
Merkezefendi B.
3
3
0
6
Manisa BŞB.
3
2
1
5
Bandırma Kırmızı
3
2
1
5
Bornova BLD.
3
1
2
4
Yalovaspor
3
1
2
4
Ankara Basket
3
0
3
3
Gemlik Basketbol
3
0
3
3

 

30 EYLÜL PAZARTESİ
Yenikent Spor Salonu
A
13:00
Akhisar Belediyespor – Balıkesir BŞB.
79 - 75
A
15:15
1881 Düzce Belediyespor - Finalspor
71 - 94
B
17:30
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor - Mamak Belediye
73 - 89
B
19:45
Samsunspor - Konyaspor
51 - 70
Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Spor Salonu
C
13:30
PETKİM Spor – Bornova Belediyespor
76 - 61
C
15:45
Manisa BŞB.- Anadolu Basket
83 - 53
D
18:00
Gemlik Basketbol – Merkezefendi BLD. Denizli Basket
63 - 80
D
20:15
Bandırma Kırmızı - Yalovaspor
64 - 50
1 EKİM SALI
Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Spor Salonu
A
13:00
Balıkesir BŞB. - 1881 Düzce Belediyespor
69 - 73
A
15:15
Finalspor - Akhisar Belediyespor
71 - 85
B
17:30
Mamak Belediye – Samsunspor
88 - 61
B
19:45
Konyaspor - Lokman Hekim Fethiye Belediyespor
65 - 67
Yenikent Spor Salonu
C
13:30
Bornova Belediyespor - Manisa BŞB
76 - 80
C
15:45
Anadolu Basket - PETKİM Spor
54 - 103
D
18:00
Merkezefendi BLD. Denizli Basket - Bandırma Kırmızı
82 - 62
D
20:15
Yalovaspor - Gemlik Basketbol
89 - 59
2 EKİM ÇARŞAMBA
Yenikent Spor Salonu
A
13:00
Düzce Belediye - Akhisar Belediyespor
72 - 74
A
15:15
Finalspor - Balıkesir BŞB.
78 - 86
B
17:30
Samsunspor - Lokman Hekim Fethiye Belediyespor
69 - 86
B
19:45
Mamak Belediyesi - Konyaspor
72 - 73
Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Spor Salonu
C
13:30
Manisa BŞB - PETKİM Spor
53 - 86
C
15:45
Bornova Belediyespor - Anadolu Basket
98 - 49
D
18:00
Bandırma Kırmızı - Gemlik Basketbol
81 - 76
D
20:15
Merkezefendi BLD. Denizli Basket - Yalovaspor
90 - 75

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Akhisar BLD.
B1
Mamak BLD.
C1
PETKİM Spor
D1
Merkezefendi B.
A2
Finalspor
B2
Konyaspor
C2
Manisa BŞB.
D2
Bandırma Kırmızı
A3
Balıkesir BŞB.
B3
LH Fethiye BLD.
C3
Bornova BLD.
D3
Yalovaspor
A4
1881 Düzce BL
B4
Samsunspor
C4
Ankara Basket
D4
Gemlik Basketbol

 

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
4 EKİM CUMA
Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Spor Salonu
A1-B2
13:00
Akhisar Belediyespor – Konyaspor
60 - 47
C1-D2
15:15
PETKİM Spor – Bandırma Kırmızı
60 - 54
B1-A2
17:30
Mamak Belediye – Finalspor
91 - 109
D1-C2
19:45
Merkezefendi BLD. Denizli Basket – Manisa BŞB.
99 - 95
YARI FİNAL MAÇLARI
5 EKİM CUMARTESİ
Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Spor Salonu
1-2 G
15:15
Akhisar Belediyespor - PETKİM Spor
89 - 90
3-4 G
17:30
Finalspor - Merkezefendi BLD.Denizli Basket 
82 - 81
FİNAL MAÇI
7 EKİM PAZARTESİ
Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Spor Salonu
1-2 G
17:30
PETKİM Spor - Finalspor
95 - 97

Yorumlar Okunma: 9029