Kennedy: Bu takımın sınırı yok - BasketFaul.com

Kennedy: Bu takımın sınırı yok

26-09-19 07:02
İzmir’e Pınar Karşıyaka’nın yeni transferi D.J. Kennedy, ilk açıklamalarını yaptı.

“Buraya geri döndüğüm için harika hissediyorum. En son burada olduğumda harika günler geçirmiştim. Çok sayıda taraftar beni harika bir şekilde desteklemişti. Geri dönmemin en büyük sebeplerinden biri bu. Bence harika bir takımımız, harika bir oyuncu grubumuz var. Harika bir yıl olacağını düşünüyorum.

Bu taraftarın önünde oynamayı çok seviyorum. Sahaya getirdikleri enerji harika. Maçın böyle içindeki, bu kadar seven, sizi destekleyen taraftarlar varken sahaya çıkıp her şeyinizi vermemek, onlar için savaşmamak çok zor.”

Ufuk Sarıca bir ‘kazanan.’ Kazanmayı çok seviyor. Ben de buraya bunun için geldim. İstediği şeyin kazanmak olduğunu biliyorum. Böylesi büyük bir koçla çalışmak, onun takımında oynamak ve ondan dersler almak gibi bir fırsatı tabii ki iple çekiyorum.

Bence bu takımın gidebileceği noktanın bir sınırı yok. Bu kadro yapılanması harika. Gerçekten iyi, çok yönlü bir kadro. Tony Taylor harika bir oyun kurucu. Buraya gelmemin sebeplerinden biri de bu, çok iyi tanıdığım biriyle oynamak. Bence bu takım kesinlikle özel bir takım.” 

Yorumlar Okunma: 1031

coil