İBB'de yeni başkan Fatih Keleş - BasketFaul.com

İBB'de yeni başkan Fatih Keleş

14-09-19 20:51
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün yeni başkanı düzenlenen Olağanüstü Genel Kongrenin ardından Fatih Keleş oldu.

Yönetim Kurulunda ise asil üye olarak Doç. Dr. İbrahim EDİN, Erdem ASLANOĞLU, Ethem PİŞKİN, Ertan YILDIZ, Adem KUYUMCU, İbrahim ÖZKAN, Erdal YOLCU, Tuncay YILMAZ, Şirin Mine KILIÇ ve Lemi ÇELİK yer aldı.

Ayrıca Utku Erdem ÖZER, Mehmet Sait YÜCEL, Ayhan BÖLÜKBAŞI, Görkem KURŞUN, Cengiz EMEKTAR, Nerze ÖZYURTLU yedek yönetim kurulu üyeleri olurken; İsmail Doğan SUBAŞI, Murat CİRAV, Mustafa Kürşat CEYLAN denetleme kurulu asil üyesi; Yeşim Meltem ŞİŞLİ, İzzet Renay ONUR ve Burak SIRALİ de denetleme kurulu yedek üyesi seçildi.

Seçimin ardından konuşma yapan yeni Başkan Fatih KELEŞ, sözlerine teşekkür ederek başlarken; “Kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik durumun ve zorlukların farkındayız. Başkanımız Ekrem İMAMOĞLU’nun vizyonunu, spora ve gençlere bakışını da çok çok iyi biliyoruz. Böyle bir durumda kayıtsız kalmamız asla düşünülemezdi. Ben ve oluşturduğumuz bu yönetim kurulu aslında geçici bir yönetim olarak bu göreve talip olduk. İçinde bulunduğumuz zorlukların üstesinden bir an önce gelip sistemsel ve yönetim anlamında daha iyi yerlere kulübü taşıyarak, bize katılacak yeni ve vizyoner spor insanı ile gönüllülerini bu kulübe kazandırmak amaçlarımızın başında geliyor. Kulübümüze ve Türk Sporuna destek vermek isteyen sporseverleri bu çatı altında görmek istiyoruz. Onların fikirlerinden ve tecrübelerinden faydalanmayı, ayrıca sizlerin bize katkısı olacak önerilerini almayı çok isteriz.” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar Okunma: 4314