Çıvgın: Akhisar BSL'yi çok istiyor - BasketFaul.com

Çıvgın: Akhisar BSL'yi çok istiyor

27-08-19 18:37
Akhisar Belediye Basketbol Koçu Özhan Çıvgın amaçlarının iki sezon içinde yükselmek olduğunu belirtti ve "Akhisar BSL'yi çok istiyor." dedi.

Çıvgın'ın sezon başı görüşleri şöyle:

"Yeni bir heyecan ile 19 Ağustos'ta yeni sezon hazırlıklarımıza başladık. Yabancı oyuncularımız da ilerleyen haftalarda aramıza dahil olacak.
Oyuncularımızın çalışma isteği ve arzusundan son derece memnunum.

Yabancı oyuncularımızda daha önce bu ligde kendilerini kanıtlamış uyumlu ve iyi takım oyuncuları. Sezon başında genel menajerimiz Emre Ekim ile kurduğumuz teknik ve idari kadro da gerçekten çok özverili çalışıyor.Daha önceki yıllarda burada çalışmış ve şuan da bizim ekibimizde olan arkadaşlarımızda gerçekten çok disiplinli ve istekli başlayarak adaptasyon sürecimizi çabuk aşmamızı sağladılar.

Şuan için tek ilgilendiğimiz fiziksel gelişim ile birlikte takım prensiplerini ve kurallarını oturtmak. Kupa ve sonrasında lig maratonu zorlu geçecek.

Ligde PETKİM, Konya, İTÜ, Merkez Efendi ve Manisa  gibi hatta bunların dışında iyi kadro ve organizasyona sahip takımlar var. Şu dönemi çok iyi geçirip iyi takımların arasından sıyrılmak en büyük hedefimiz.

Kendi bütçe ölçülerimizde en iyi kadroyu kurduk, en büyük dayanağımız çalışmak ve yönetimi, staffı, oyuncu grubu ile kuracağımız aile ortamı ve Akhisar'daki basketbolseverler olacaktır. 

Yeni bir kulüp ve organizasyon olmamıza rağmen, Belediye Başkanımız sayın Besin Dutlulu, Kulüp Başkanımız Alper Ayan, Yönetim kurulumuz ve Genel Menajerimiz Emre Ekim'in istek ve arzusu ile bütün sorunları rahat bir şekilde aşıyoruz.

Hedefimiz 2 sene içinde lige çıkmak, hikaye başlıyor ve Akhisar Süper Ligi çok istiyor." 

Yorumlar Okunma: 1801