Efes'in geçici oyuncusu: Rebic - BasketFaul.com

Efes'in geçici oyuncusu: Rebic

24-08-19 16:39
Yeni sezon hazırlıkları için İtalya’nın Bormio kentine giden Anadolu Efes'te eksik oyuncular nedeniyle kamp süresince Nikola Rebic kadroya eklendi.

Lacivert-beyazlı ekibin yaptığı açıklama şu şekilde:

“Dünya Kupası için milli takımlarda bulunan oyun kurucularımız Doğuş Balbay ve Vasilije Micic’in yokluğunda, Sırp oyun kurucu Nikola Rebic takımımıza katıldı.

Hazırlık dönemi boyunca antrenman ve hazırlık maçlarımızda kadroda bulunacak olan Nikola Rebic, 24 yaşında ve 1.88 metre boyunda. Kızılyıldız altyapısının oyuncularından olan Rebic, 2018-2019 sezonunda ise Karadağ’ın Mornar Bar takımında yer aldı.”

Bormio kampında iki hazırlık karşılaşması yapacak olan Anadolu Efes, ilk hazırlık maçında 25 Ağustos Pazar günü Fransa’nın Monaco, ikinci maçında ise 29 Ağustos Perşembe günü İtalya’nın Varese takımı ile mücadele edecek.

Efes bir hafta sürecek olan Bormio kampı sonrasında 30 Ağustos Cuma günü Sardunya’ya geçecek ve Air Italy Olbia Turnuvası’na katılacak, turnuvanın ardından Lucca’ya geçecek, burada da Lucca Turnuvası’na katıldıktan sonra 8 Eylül Pazar günü yurda dönecek. 

Yorumlar Okunma: 2690