Çıvgın: Oyuncular fedakarlık yaptı ve iyi kadro kurduk - BasketFaul.com

Çıvgın: Oyuncular fedakarlık yaptı ve iyi kadro kurduk

20-08-19 11:29
Akhisar Belediye Basketbol Koçu Özhan Çıvgın gelecek sezonki kadronun iskeletini kurduklarını ancak bu yıl da iddialı ekipler arasında yer alacaklarını söyledi.

Çıvgın şöyle konuştu:
"PETKİM ve Konya'ya göre mütevazı bir bütçemiz var ancak oyuncular buraya gelmek için fedakarlıklar yaptıkları için bütçemizden daha fazla takım olduk. Oyuncular geçen sezon kazandıklarının altında rakamlara imza attılar.

Asıl hedefimiz gelecek yıl şampiyonluğa oynamaktı ancak bu sezon için de şansımızın yüksek olduğunu düşünüyorum. Bunu söylerken de kulüp organizasyonuna, staffa ve oyunculara güveniyorum ama belki bunlardan da daha önemlisi taraftardan çok güç alacağımızı görüyorum. Yönetimin heyecanı daha şimdiden taraftarlara da yansıdır.  

TBL'de yukarılara oynayıp daha sonra elini çeken kulüpler oldu ama bunların yerine PETKİM, Konya, biz, Manisa, Denizli iyi kadrolar kurduk. Büyük ihtimalle Samsun da bu gruba katılacak. Tabii ki kolay bir sezon olmayacak ama biz 'Hedefimiz gelecek yıl' söylemini unutup bu sezon da sonuna kadar asılacağız." 

Yorumlar Okunma: 2989