Aydanarığ: Burada olmaktan çok mutluyum - BasketFaul.com

Aydanarığ: Burada olmaktan çok mutluyum

07-08-19 16:20
TBL play-off şampiyonu olarak tarihinde ilk kez BSL'ye yükselen OGM Ormanspor, başantrenörü Korhan Aydanarığ ile iki yıllık yeni sözleşme imzaladı.

İmza töreninde Başkan Şahin Aybal, bu birlikteliğin devam etmesinden dolayı son derece memnun olduğunu söylediği konuşmasını şöyle sürdürdü:"Başkanlık görevine çok yeni gelmiş olsam da başantrenör ve staffımızın görevlerine ilk geldikleri günden itibaren gösterdikleri özverili çalışmalarını biliyorum. 2,5 senede TB2L'den BSL'ye yükselmemiz önemli ve değerli bir başarı. Bu sebeple hepsiyle devam etme kararı aldık. Yeni sezonda da yine aynı özverili çalışmayla mücadelemize devam edeceğiz. OGM Ormanspor, yeni sezonda BSL'ye renk katan takımlardan olacaktır."

Başantrenör Korhan Aydanarığ ise burada bulunmaktan çok mutlu olduğunu söyleyerek şöyle konuştu: "Geçmiş 2,5 sezonda çok iyi işler yaptık, Umarım yeni sezonda da aynı başarı çizgisini yakalayıp, kulübümüzü en iyi şekilde temsil ederiz. 
Burada olmama vesile olan başta Başkanımız Şahin Aybal ve yönetim kurulumuza çok teşekkür ederim.Yeni sezonun herkese hayırlı olmasını dilerim."

Yorumlar Okunma: 1898