Galatasaray'ın hazırlık programı - BasketFaul.com

Galatasaray'ın hazırlık programı

06-08-19 14:48
Galatasaray Doğa Sigorta'nın yeni sezona hazırlık çalışmaları kapsamında gerçekleştireceği yaz kampının detayları belli oldu.

Sarı kırmızılılar İstanbul’daki ilk toplanmasını 15 Ağustos Perşembe günü Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacak. 21 Ağustos’a kadar çalışmalarını İstanbul’da sürdürecek Galatasaray 21 Ağustos Çarşamba günü yurt dışı kampı için İtalya’nın Bormio komününe hareket edecek. 31 Ağustos’a kadar çalışmalarını İtalya’da sürdürecek Galatasaray Doğa Sigorta burada 24 Ağustos’ta Monaco, 28 Ağustos’ta Pallacanestro Varese ve 30 Ağustos’ta Lugano Basket ile olmak üzere üç hazırlık maçı oynayacak.

Galatasaray 31 Ağustos’ta İstanbul’a dönecek, 2 Eylül Pazartesi günü Darüşşafaka Tekfen ile İstanbul’da bir hazırlık karşılaşması gerçekleştirilecek, 5-6-7 Eylül tarihlerinde Arel Üniversitesi Büyükçekmece’nin düzenlediği Lake Cup’a katılacak. Galatasaray Doğa Sigorta 5 Eylül Perşembe günü Büyükçekmece ile, 7 Eylül Cuma günü ise Pınar Karşıyaka ile karşı karşıya gelecek.

Galatasaray Doğa Sigorta, Gloria Cup'ta 12 Eylül Perşembe günü saat 20:00’da Zalgiris Kaunas, 13 Eylül Cuma günü saat 20:00’da ise Anadolu Efes ile karşılaşacak. Sıralamalara bağlı olarak A ve B grubu takımları turnuvanın son günü olan 15 Eylül Pazar günü birbirleriyle eşleşecek ve turnuvayı tamamlayacaklar. Turnuvadaki tüm maçlar TRT Spor ekranlarından canlı yayınlanacak.

Galatasaray 18-21 Eylül tarihlerinde Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek TÜBAD Turnuvası’na katılacak, turnuvanın maç takvimi daha sonra belli olacak.

 

Yorumlar Okunma: 1700