TBL Transfer Hareketleri (2019-20) - BasketFaul.com

TBL Transfer Hareketleri (2019-20)

31-08-19 11:50
AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL
STAFF: Emre Ekim (Genel Menajer), Ömer Halat (Takım Menajeri), Özhan Çıvgın (Koç), Cihan Özolcay (Asistan Koç), Arca Yıldırım (Asistan Koç), Hulki Zünbül (Kondisyoner), 
GELENLER: Sercan Topçu (Ormanspor), Hazer Avcı (Karesi Spor), Can Özcan (Bursaspor), Uğurcan Aksoy (Düzce Belediye), Merthan Mutlu (Arel Üniversitesi Büyükçekmece), Cihan Mumcuoğulları (Konyaspor), Kahiem Seawright (Hapoel Afula), Yesukan Onar (Ankara DSİ)
KALANLAR: Ömer Sancaklı, Erdem İlter, Vytenis Cizauskas
YALOVASPOR BASKETBOL 
STAFF: Murat Dönmez (Genel Menajer), Murat Yolcu (Koç), Dağhan Oğuz (idari Menajer-Asistan Koç), Tolga Üstün (Asistan Koç)
GELENLER: İlker Tunalı (Manisa BŞB), Keshun Sherill (New Heroes Den Bosch), Kerem Gülmez (Afyon Belediye), Mert Akarsu (Mavişehir), Gökhan Edge (Mavişehir), Akın Kandemir (Düzce Belediye), Eren Beyaz (Boluspor), Alihan Deniz Genç (Manisa BŞB), Ryan Rhoomes (Saint Quentin)
KALANLAR: Onur Sonsırma, Melih Kapucu, İlker Er
BANDIRMA KIRMIZI
STAFF: Ulaş Özbülbül (Takım Menajeri), Ayberk Alen (Koç), Yrd. Antr Ali Yıldırtım (Asistan koç), Alp Baydar (Asistan koç), Yunus Emre Usluca (Kondisyoner), Furkan Kara (Fizyoterapist), Cem Şahin (Masör), Hayri Yücel (Malzeme sorumlusu)
GELENLER:
KALANLAR: Erkin Şenel, Atakan Erdek, Sedat Ali Karagülle, Hakan Sayılı, Boran Güler, Arda Çete, Sadık Emir Kabaca, Alperen Şengün, Furkan Haltalı, Alperen Demir, İbrahim Kaçmaz, Cihat Mertali Dalgalı (Bu oyunculardan bazıarı Teksüt Bandırma kadrosuna alınacak)
BORNOVA BELEDİYESPOR
STAFF: Çağlar Karabulut (Genel Menajer), Zafer Aktaş (Koç), Yağız Sertoğlu (Asistan Koç), Canberk Özsaraç (Kondisyoner), Tolga Cabadak (Masör)
GELENLER: Ata Kahraman (Bahçeşehir Koleji), Arda Berk Kaya (Mavişehir Spor), İsmet Baran Avşar (Yalova Belediye), Eren Ocaktürk (Düzce Belediye), İsmet Baran Avşar (Yalova Belediye), Buğra Dağ (Fethiye Belediyesi), Donte Jaquan Clark  (TF-Budapest), Malik Dime (BC Rilski Sportist)
KALANLAR: Ege Yaşar, Kerem Aydan Özel, Mustafa Erdoğan, Yiğitcan Tekin
1881 DÜZCE BELEDİYESPOR
STAFF: Ersin Görken (Genel Menajer), Gökhan Güney (Koç), Benan Özçelik (Asistan koç), Melih Morgül (Asistan koç), Yusuf Öner Arıkan (Kondisyoner), Ayhan Kahveci (Masör), Murat Yalçın (Malzemeci)
GELENLER: Barış Erdoğan (Erzurum BŞB Gençlik), Gurur Baybora (Manisa), Göktürk Ural (Ankara DSİ), Fatih Kızılca (Bornova Belediye), Treymayne Ceyhan Tippings (Haliliye Belediye), İbrahim Gülşen (Beşiktaş), Michael Javonte Hope (Rapid Bükreş)
KALANLAR: Eray Aydoğan, Mert Ali Sert
FİNALSPOR
STAFF: Uğur Özmen (Genel Menajer), Levent Erdoğan (Koç), Berat Gök (Asistan Koç), Cihan Orak (Asistan Koç), Nergin Kaya ( Masör - Kondisyoner)
GELENLER:  Mustafa Kırcalı (Denizli Merkezefendi), Ömer Faruk Ermat (Efe Spor), Hakan Şanlı (Bolu Spor), Marlain Veal (Louisiana), Emirhan Merdin (TOFAŞ BGL), Abdoulaye Gueye (NCAA), Caner Topaloğlu (İstanbul BBSK), Serhat Uğur (Düzce Belediye), Salih Uğraşan (Yalova Group Belediye), Doğancan Tokmak (Edirnespor)
KALANLAR: Alparslan Uruk
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 
STAFF: Anıl Uyanık (Genel Menajer), Özhan Yalın (Kulüp menajeri), Sertan Demircan (İdari menajer), Berker Kandemir (Medya Sorumlusu), Mustafa Mavili (Koç), Cengiz Türkmen (Asistan koç), Sedat Tahiroğlu (Masör ), Kadir Bozcan (Malzeme Sorumlusu)
GELENLER: Gökhan Aydın (Bursaspor), Mert Konuk (TOFAŞ-kiralık), Mertcan Solkol (PETKİM), Mahmut Can Çetin (Mavişehir), Myles Mack (GTK Gliwice), Marvin Jefferson (Elitzur Ironi Netanya), Berkay Genç (Finalspor), İsmail Çevik (Ormanspor), Emre Tanışan (TOFAŞ)
KALANLAR: Volkan Aydın
KONYASPOR
STAFF: Nihat Mala (Genel menajer), Ozan Bulkaz (Koç), Volkan Ertetik (Asistan koç), Barış  Özcan (Asistan koç), Soner Ergün (Kondisyoner, Ömer Fidan (Fizyoterapist), Mustafa Ciğer (Malzeme sorumlusu), Uğur Çimen (Masör)
GELENLER: Tufan Önen (Akhisar Belediye), İbrahim Yıldırım (Karesispor), Berkay Sinirlioğlu (Sigortam.net İTÜ), Fırat Töz (Manisa BŞB), Shaquille Goodwin (Scafati), Mitchell Wilbekin (Sakarya BŞB), Bora Hun Paçun (Sakarya BŞB), Gökhan Şirin (Ankara DSİ)
KALANLAR:
LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYESPOR
STAFF: Gökhan Çelik (Genel Menajer), Alkım Ay (Koç), Burak Aydınalp (Asistan Koç), Barış Karayel (Asistan Koç), Göktuğ Metolar (Masör), Tuğrul Dada (Malzemeci)
GELENLER: Erick Neal (Mamak Belediye), Canberk Cevit (Bornova Belediye), Utku Yücedağ (Mamak Belediye), Talat Altunbey (Afyon Belediyespor), Mert Gizir (İstanbul BBSK)
KALANLAR: Sezgin Eriş, Sercan Ergin Ozan Dilik, Ahmet Erdoğan, Murat Erensoy
MAMAK BELEDİYE

STAFF: Yunus Emre Yalnızyiğit (Genel Menajer), Murat Dikmen (Koç), Özgür Özat (İdari Menajer), Hakan Köktaş (Asistan Koç), Burak Şentürk (Asistan koç), Mehmet Ceyhan (İstatistik), Taha Ayhan (Kondisyoner), Faruk Sertkaya (Masör)
GELENLER: Berkay Şalcı (Anadolu Basket), Oğuzhan Tosun (Yalova Bld), Ömür Beşiroğlu, Mustafa Baştürk (Yalova Belediye), Soykan Yıkılmaz, Engin Kalkan (Darüşşafaka BGL), Çağdaş Atbaş (Darüşşafaka BGL), Hamit Sezaver (Konyaspor), Gökhan Karabıyık (Artvin Belediye), Mustafa Baki Görür (Petkim), Ogün Sevinç (Petkim), Ricky Tarrant (Artvin Belediye), Lotanna Nwogbo (Atenas de Patagones)
KALANLAR: Hidayet Civan
MANİSA BŞB.
STAFF: Ceyhun Cabadak (Koç), İlhan Özsarı (İdari Menajer), Levent Demirci (Asistan Koç), Göktuğ Dilbazer (Asistan Koç), Cüneyt Yetim (Kondisyoner), Osman Çelik (Malzemeci)
GELENLER: Mert Ulutaş (Bolu Spor), Burak Can Dilmaç (Bolu Spor), Jesse Hunt (Easter Washington), Umar Atın (Finalspor), Metehan Deniz (Bolu Spor), Anıl Kubaliç, Isiah Umipig (Düzce Belediye), Cenk Şekeroğlu (Akhisar Belediye), Tolga Kaan Biber (Artvin Belediye), Alican Güney (Mamak Belediye), Özgur Şahin ( Artvin Belediye)
KALANLAR: 
MERKEZEFENDİ BLD. DENİZLİ BASKET
STAFF: Veli Deveciler (Külüp Başkanı), Mustafa Soğancı (İdari Menajer), Şahin Ateşdağlı (Başantrenör), Evren Yenice (Asistan Koç), Mustafa Kara (Asistan Koç), Ali İhsan Aktaş (Fizyoterapist), Coşkun Yengeç (Malzeme sorumlusu), Serkan Toprak (Takım menajeri), Mustafa Soğancı (İdari menajer)
GELENLER: Ümit Sonkol (Karesi Spor), Burak Türsen (Artvin Belediye), Faik Can Kaşıkçı (TAC BGL), Davonte Lacy (Karlsrhe Lions), Doğukan Sönmez (Karesi Spor), Alexander Mishula (Dnipro)
KALANLAR:  Gökhan Yazıcıoğlu, Azizcan Özdemir, Denizcan Çevik, Kemal Can Aktuna, Barış Çağan Özkan, Cengiz Aydın Ergen
PETKİM SPOR

STAFF: Levent Türknas (Genel Menajer), Arda Vekiloğlu (Koç), Umut Görür (Asistan Koç), İbrahim Avcı (Asistan Koç), Metehan Dursun (Kondisyoner), Can Yalman (İdari Menajer), Sertaç Hepşen (Takım Menajeri), Osman Çekiçci (Masör), Şenol Ayvataş (Malzemeci)
GELENLER: Recep Doğrusöz (Bursaspor), Yiğitcan Turna (Bahçeşehir Koleji), Hakan Yapar (Bahçeşehir Koleji), Tayfun Erülkü (Pınar Karşıyaka), Şahin Ekmen (Ormanspor), Ali Işık (Bursaspor), Patrick Rembert (Lukoil Levski), Umut Geçen (Final Spor), Marvin Jones (Petrol Olimpija), Arda Sarıbay (Bornova Belediyesi), Cemal Nalga (Afyon Belediye)
KALANLAR: Berkay Bayar, Koray Uzunhasan
ANKARA ANADOLU BASKET
STAFF: Ahmet Arif Turhan (Teknik koordinatör ve koç), Hamitcan Gürasalan (Asistan koç), Ersen Turgut (İstatistikçi), Hakim İpek (Takım menajeri), Doğan Tetik (Kondisyoner), Rüştü İlhan (Masör)
GELENLER: Berent Kavaklıoğlu (İBB), Nezih Özbakır (Akhisar Belediyesi), Orçun Tunca (Ankara DSİ), Murat Kaya (TED Ankara Kolejliler), Barış Gökalp (Artvin Belediye), Kürşat Sözen (Mamak Belediyesi), Yiğit Aydın (Ankara Ormanspor), Anıl Demirkıran (Ankara DSİ), Adem Keleş (Bandırma Kırmızı), Osman Demirbilek (Kayıspor), Ekrem Kaan Erkul (Türk Telekom),  Larry Austin (NCAA), Franck Yangue (Arel Üniversitesi Büyükçekmece),  Taner Uğur Bayhan (Bandırma Kırmızı)
KALANLAR: 
GEMLİK BASKETBOL
STAFF: Yahya Gümüş (Genel menajer), Fatih Elbaş (Koç), Nurullah Targıt (Asistan koç), Hakan Zümbülcü (Asistan koç),  Salim Dogan (Fizyoterapist), Mustafa Sabri Arslan (Masör), Şevki Eker (Malzemeci)
GELENLER: Garry Johnson (CDU Catolica), Can Terzioğlu (Akhisar Belediye), Diante Watkins (Union Tours), Fatih Eravcı (Fethiye Basketbol), Yiğit Emre Mirza (Haliliye Belediye), Mehmet Ali Yatağan (Fethiye Belediye), Çağatay Terzi (Bahçeşehir), Şükrü Gökmen (Hillcrest Prep Arizona), Murat Can Esen (Karesi Spor), Buğra Berk Güler (Nazilli Belediye)
KALANLAR: Cihan Hafızoğlu, Berkay Kutlu
SAMSUNSPOR
STAFF: Ali Kemal Gedikli (Genel direktör), Gökhan Taştimur (Koç), Ali Burgul (Asistan Koç), Derya Zeren (Asistan koç ve altyapı sorumlusu), Onur Gençer (Takım menajeri), Caner Karaca (İstatistik), Rıdvan Kaçar (Kondisyoner) Abdurrahman Duran (Fizyoterapist), Osman Şen (Malzemeci)
GELENLER: Darian Townes (Atlas Ferzol), Atakan Denk (Edirnespor), Çağdaş Erdoğan (Akhisar Belediye), Recep Solak (Gemlik), Bora Can Işık (Mavişehir), Suat Cem Usal (Merkezefendi Belediyesi), Mert Camcı (Anadolu Efes), Furkan Çalışkan (TOFAŞ)
KALANLAR:  Onur Cumhur Aksoy, Anıl Sungur, Serkan Kırçe, Oğulcan Sanca

Yorumlar Okunma: 26511