Fenerbahçe ilk 10 haftanın 7'sinde deplasmanda - BasketFaul.com

Fenerbahçe ilk 10 haftanın 7'sinde deplasmanda

19-07-19 17:51
1. Hafta: 3 Ekim Perşembe - Real Madrid - Fenerbahçe Beko (21.00 yerel saat)
 
2. Hafta: 10 Ekim Perşembe – Kızılyıldız - Fenerbahçe Beko (19.00 yerel saat)
 
3. Hafta: 17 Ekim Perşembe – Fenerbahçe Beko - Kirolbet Baskonia (20.45)
 
4. Hafta: 25 Ekim Cuma – AX Armani Milan – Fenerbahçe Beko (20.45 yerel saat)
 
5. Hafta: 30 Ekim Çarşamba – Maccabi FOX – Fenerbahçe Beko (21.05 yerel saat)
 
6. Hafta: 1 Kasım Cuma – Fenerbahçe Beko - Zalgiris Kaunas (20.45)
 
7. Hafta: 8 Kasım Cuma – Fenerbahçe Beko - Bayern Münih (20.45)
 
8. Hafta: 15 Kasım Cuma – CSKA Moskova – Fenerbahçe Beko (20.00 yerel saat)
 
9. Hafta: 20 Kasım Çarşamba – Barcelona – Fenerbahçe Beko (21.00 yerel saat)
 
10. Hafta: 22 Kasım Cuma – ASVEL – Fenerbahçe Beko (20.45 yerel saat)
 
11. Hafta: 28 Kasım Perşembe – Fenerbahçe Beko - Khimki Moskova (20.45)
 
12. Hafta: 6 Aralık Cuma – Fenerbahçe Beko - Alba Berlin (20.45)
 
13. Hafta: 12 Aralık Perşembe – Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes (20.45)
 
14. Hafta: 17 Aralık Salı – Panathinaikos– Fenerbahçe Beko (21.00 yerel saat)
 
15. Hafta: 19 Aralık Perşembe – Fenerbahçe Beko – Zenit St. Petersburg (20.45)
 
16. Hafta: 27 Aralık Cuma – Fenerbahçe Beko – Valencia (20.45)
 
17. Hafta: 2 Ocak Perşembe – Olympiacos – Fenerbahçe Beko (21.00 yerel saat)
 
18. Hafta: 9 Ocak Perşembe – Kirolbet Baskonia – Fenerbahçe Beko (21.00 yerel saat)
 
19. Hafta: 14 Ocak Salı – Fenerbahçe Beko – ASVEL (20.45)
 
20. Hafta: 16 Ocak Perşembe – Fenerbahçe Beko – Barcelona (20.45)
 
21. Hafta: 24 Ocak Cuma – Fenerbahçe Beko - AX Armani Milan (20.45)
 
22. Hafta: 30 Ocak Perşembe – Alba Berlin – Fenerbahçe Beko (20.00 yerel saat)
 
23. Hafta: 5 Şubat Çarşamba – Zenit St. Petersburg – Fenerbahçe Beko (20.00 yerel saat)
 
24. Hafta: 7 Şubat Cuma – Fenerbahçe Beko – Maccabi FOX (20.45)
 
25. Hafta: 20 Şubat Perşembe – Fenerbahçe Beko – Real Madrid (20.45)
 
26. Hafta: 28 Şubat Cuma – Valencia – Fenerbahçe Beko (21.00 yerel saat)
 
27. Hafta: 4 Mart Çarşamba – Fenerbahçe Beko – Kızılyıldız (20.45)
 
28. Hafta: 6 Mart Cuma – Khimki Moskova – Fenerbahçe Beko (20.00 yerel saat)
 
29. Hafta: 13 Mart Cuma – Fenerbahçe Beko – Panathinaikos (20.45)
 
30. Hafta: 20 Mart Cuma – Bayern Münih – Fenerbahçe Beko (20.30 yerel saat)
 
31. Hafta: 24 Mart Salı – Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko (20.00 yerel saat)
 
32. Hafta: 26 Mart Perşembe – Fenerbahçe Beko – CSKA Moskova (20.45)
 
33. Hafta: 2 Nisan Perşembe – Fenerbahçe Beko – Olympiacos (20.45)
 

34. Hafta: 10 Nisan Cuma – Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko (20.30) 

Yorumlar Okunma: 2138