U18 Erkekler Avrupa Şampiyonası - BasketFaul.com

U18 Erkekler Avrupa Şampiyonası

31-07-19 08:58
FIBA U18 ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Sırbistan
3
2
1
5
*
Karadağ
3
2
1
5
Türkiye
3
2
1
5
*
Rusya
3
2
1
5
Almanya
3
1
2
4
*
İtalya
3
1
2
4
Büyük Britanya
3
1
2
4
*
Litvanya
3
1
2
4
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Fransa
3
3
0
6
*
İspanya
3
3
0
6
Yunanistan
3
2
1
5
*
Hollanda
3
1
2
4
Slovenya
3
1
2
4
*
Finlandiya
3
1
2
4
Letonya
3
0
3
3
*
Hırvatistan
3
1
2
4

 

27 TEMMUZ CUMARTESİ
1
B
14:30
İtalya - Karadağ
54 - 62
2
C
14:30
Slovenya - Fransa
52 - 66
3
A
16:45
Büyük Britanya - Türkiye
61 - 102
4
D
16:45
Hollanda - İspanya
65 - 98
5
A
19:00
Almanya - Sırbistan
68 - 75
6
D
19:00
Finlandiya - Hırvatistan
55 - 60
7
B
21:15
Rusya - Litvanya
74 - 60
8
C
21:15
Yunanisyan - Letonya
82 - 74
28 TEMMUZ PAZAR
9
A
14:30
Türkiye - Almanya
62 - 54
10
D
14:30
Hırvatistan - Hollanda
63 - 98
11
A
16:45
Sırbistan - Büyük Britanya
85 - 87
12
C
16:45
Letonya - Slovenya
71 - 73
13
B
19:00
Litvanya - İtalya
58 - 64
14
D
19:00
İspanya - Finlandiya
81 - 45
15
B
21:15
Karadağ - Rusya
81 - 79
16
C
21:15
Fransa - Yunanistan
80 - 55
29 TEMMUZ PAZARTESİ
17
A
14:30
Büyük Britanya - Almanya
66 - 86
18
D
14:30
Hollanda - Finlandiya
53 - 59
19
B
16:45
Karadağ - Litvanya
58 - 76
20
C
16:45
Fransa – Letonya  
73 - 63
21
A
19:00
Sırbistan - Türkiye
76 - 67
22
B
19:00
Rusya - İtalya
63 - 56
23
C
21:15
Yunanistan - Slovenya
72 - 54
24
D
21:15
Hırvatistan - İspanya
75 - 82

 

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Sırbistan
1
Karadağ
1
Fransa
1
İspanya
2
Türkiye
2
Rusya
2
Yunanistan
2
Hollanda
3
Almanya
3
İtalya
3
Slovenya
3
Finlandiya
4
Büyük Britanya
4
Litvanya
4
Letonya
4
Hırvatistan
 
 
SON 16
31 TEMMUZ ÇARŞAMBA
26
A2-B3
14:30
Türkiyeİtalya
67 - 55
32
D1-C4
14:30
İspanyaLetonya
87 - 52
27
B2-A3
16:45
RusyaAlmanya
76 - 65
29
C1-D4
16:45
FransaHırvatistan
62 - 53
25
A1-B4
19:00
Sırbistan - Litvanya
54 - 56
28
B1-A4
19:00
Karadağ – Büyük Britanya
62 - 77
30
C2-D3
21:15
YunanistanFinlandiya
68 - 55
31
D2-C3
21:15
HollandaSlovenya
72 - 79
 
 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
01 AĞUSTOS PERŞEMBE
39
27-32 G
14:30
Rusya – İspanya 
77 - 84
35
27-32 M
14:30
Almanya - Letonya 
95 - 57
38
26-29 G
16:45
Türkiye - Fransa 
69 - 64
34
26-29 M
16:45
İtalya - Hırvatistan 
68 - 50
40
28-31 G
19:00
Büyük Britanya - Slovenya 
57 - 71
33
25-30 M
19:00
Sırbistan - Finlandiya 
82 - 62
37
25-30 G
21:15
Litvanya - Yunanistan 
66 - 70
36
28-31 M
21:15
Karadağ - Hollanda 
88 - 78

 

YARI FİNAL MAÇLARI & KLASMAN MAÇLARI
03 AĞUSTOS CUMARTESİ
45
5-8 lik
14:30
Litvanya – Rusya 
91 - 95
43
9-12 lik
14:30
Sırbistan – Almanya 
76 - 74
46
5-8 lik
16:45
Fransa – Büyük Britanya 
81 - 52
44
9-12 lik
16:45
İtalya – Karadağ 
78 - 67
48
Yarı Final
19:00
Türkiye – Slovenya 
72 - 64
41
13-16 lik
19:00
Finlandiya – Letonya 
85 - 83
47
Yarı Final
21:15
Yunanistan – İspanya 
54 - 70
42
13-16 lik
21:15
Hırvatistan – Hollanda 
82 - 72
 
 
 
FİNAL
04 AĞUSTOS PAZAR
49
15-16. lık
12:00
Letonya – Hollanda 
61 - 91
51
11-12. lik
14:15
Almanya – Karadağ 
73 - 63
53
7-8. lık
14:30
Litvanya – Büyük Britanya 
88 - 70
52
9-10. luk
16:30
Sırbistan – İtalya 
72 - 81
50
13-14. lik
16:45
Finlandiya – Hırvatistan 
66 - 78
54
5-6. lık
18:45
Rusya – Fransa 
57 - 101
55
3-4. lük
19:00
Yunanistan – Slovenya 
57 - 81
56
Final
21:15
İspanya – Türkiye 
57 - 53

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
İspanya
2
Türkiye
3
Slovenya
4
Yunanistan
5
Fransa
6
Rusya
7
Litvanya
8
Büyük Britanya
9
İtalya
10
Sırbistan
11
Almanya
12
Karadağ
13
Hırvatistan
14
Finlandiya (B Ligine düştü)
15
Hollanda (B Ligine düştü)
16
Letonya (B Ligine düştü)

Yorumlar Okunma: 7788