Avrupa U18 Kızlar B Ligi - BasketFaul.com

Avrupa U18 Kızlar B Ligi

14-07-19 21:55

Statüye göre gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar yoluna devam edecek ve turnuva sonunda 3 takım A Ligi'ne yükselecek. 

 

FIBA U18 KADINLAR B LİGİ AVRUPA ŞAMPİYONASI
05 - 14 TEMMUZ 2019 / MAKEDONYA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Slovenya
1
İsviçre
1
İrlanda
1
İsveç
2
Danimarka
2
Türkiye
2
Romanya
2
Hollanda
3
Finlandiya
3
Portekiz
3
Yunanistan
3
Ukrayna
4
Estonya
4
Bulgaristan
4
Slovakya
4
Luksemburg
5
Norveç
5
İzlanda
5
K.Makedonya
5
B.Britanya
6
Kosova
6
*
6
Avusturya
6
Arnavutluk

  

FIBA U18 KADINLAR B LİGİ AVRUPA ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Finlandiya
5
5
0
10
*
Türkiye
4
4
0
8
Danimarka
5
4
1
9
*
Portekiz
4
3
1
7
Slovenya
5
3
2
8
*
İsviçre
4
2
2
6
Estonya
5
2
3
7
*
İzlanda
4
1
3
5
Norveç
5
1
4
6
*
Bulgaristan
4
0
4
4
Kosova
5
0
5
5
*
*
0
0
0
0
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Yunanistan
5
5
0
10
*
İsveç
5
5
0
10
Romanya
5
3
2
8
*
Hollanda
5
4
1
9
İrlanda
5
3
2
8
*
Ukrayna
5
3
2
8
Slovakya
5
3
2
8
*
Luksemburg
5
2
3
7
Avusturya
5
1
4
6
*
B.Britanya
5
1
4
6
K.Makedonya
5
0
5
5
*
Arnavutluk
5
0
5
5

 

5 TEMMUZ CUMA
1
A
15:15
Kosova - Slovenya
12 - 97
2
D
15:15
Ukrayna - Luksemburg
58 - 41
3
A
17:30
Norveç - Danimarka
29 - 86
4
C
17:30
Avusturya - İrlanda
39 - 60
5
C
17:30
Yunanistan - Slovakya
73 - 38
6
B
19:45
Türkiye - İzlanda
103 - 41
7
C
19:45
Kuzey Makedonya - Romanya
44 - 59
8
D
19:45
Büyük Britanya - Hollanda
48 - 73
9
A
22:00
Finlandiya - Estonya
90 - 65
10
B
22:00
Bulgaristan - Portekiz
35 - 92
11
D
22:00
Arnavutluk - İsveç
46 - 100
6 TEMMUZ CUMARTESİ
12
C
15:15
Slovakya - Avusturya
57 - 50
13
C
15:15
Romanya - Yunanistan
51 - 63
14
B
17:30
İsviçre - Bulgaristan
75 - 58
15
D
17:30
İsveç - Büyük Britanya
81 - 38
16
D
17:30
Luksemburg - Arnavutluk
74 - 49
17
A
19:45
Danimarka - Finlandiya
66 - 73
18
B
19:45
Portekiz - Türkiye
41 - 62
19
C
19:45
İrlanda - Kuzey Makedonya
60 - 39
20
A
22:00
Slovenya - Norveç
70 - 31
21
A
22:00
Estonya - Kosova
100 - 35
22
D
22:00
Hollanda - Ukrayna
68 - 65
7 TEMMUZ PAZAR
23
B
15:15
İzlanda - Portekiz
49 - 65
24
B
15:15
Türkiye - İsviçre
68 - 57
25
A
17:30
Estonya - Slovenya
51 - 74
26
A
17:30
Kosova - Danimarka
37 - 106
27
D
17:30
Arnavutluk - Hollanda
36 - 89
28
C
19:45
Yunanistan - Kuzey Makedonya
48 - 38
29
D
19:45
Luksemburg - İsveç
35 - 47
30
D
19:45
Ukrayna - Büyük Britanya
65 - 46
31
A
22:00
Finlandiya - Norveç
68 - 28
32
C
22:00
Slovalya - İrlanda
58 - 70
33
C
22:00
Avusturya - Romanya
41 - 53
9 TEMMUZ SALI
23
A
15:15
Slovenya - Finlandiya
53 - 56
24
D
15:15
Büyük Britanya - Arnavutluk
67 - 50
25
B
17:30
Bulgaristan - Türkiye
54 - 97
26
B
17:30
İsviçre - İzlanda
86 - 35
27
C
17:30
Romanya - Slovakya
50 - 54
28
A
19:45
Norveç - Kosova
52 - 51
29
C
19:45
Kuzey Makedonya - Avusturya
51 - 66
30
D
19:45
İsveç - Ukrayna
73 - 38
31
A
22:00
Danimarka - Estonya
83 - 43
32
C
22:00
İrlanda - Yunanistan
40 - 51
33
D
22:00
Hollanda - Luksemburg
80 - 28
10 TEMMUZ ÇARŞAMBA
23
A
15:15
Kosova - Finlandiya
37 - 93
24
D
15:15
Arnavutluk - Ukrayna
60 - 80
25
C
17:30
Romanya - İrlanda
62 - 53
26
C
17:30
Avusturya - Yunanistan
48 - 68
27
D
17:30
Hollanda - İsveç
55 - 65
28
A
19:45
Estonya - Norveç
61 - 56
29
B
19:45
Portekiz - İsviçre
85 - 53
30
C
19:45
Slovakya - Kuzey Makedonya
49 - 33
31
A
22:00
Danimarka - Slovenya
59 - 54
32
B
22:00
İzlanda - Bulgaristan
75 - 68
33
D
22:00
Luksemburg - Büyük Britanya
38 - 36

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Finlandiya
B1
Türkiye
C1
Yunanistan
D1
İsveç
A2
Danimarka
B2
Portekiz
C2
Romanya
D2
Hollanda
A3
Slovenya
B3
İsviçre
C3
İrlanda
D3
Ukrayna
A4
Estonya
B4
İzlanda
C4
Slovakya
D4
Luksemburg
A5
Norveç
B5
Bulgaristan
C5
Avusturya
D5
B.Britanya
A6
Kosova
B6
*
C6
K.Makedonya
D6
Arnavutluk

 

ÇEYREK FİNAL
12 TEMMUZ CUMA
60
9-16. lik
15:15
Slovenya – İzlanda
72 - 45
64
Ç. Final
15:15
Finlandiya – Portekiz
82 - 48
*
17-22.lik
17:30
KosovaBulgaristan
61 - 83
61
9-16. lik
17:30
UkraynaSlovakya
51 - 66
65
Ç. Final
17:30
İsveçRomanya
63 - 55
58
17-23.lik
19:45
AvusturyaArnavutluk
90 - 46
62
9-16. lik
19:45
İsviçreEstonya
70 - 54
66
Ç. Final
19:45
TürkiyeDanimarka
62 - 58
59
17-23.lik
22:00
Büyük BritanyaKuzey Makedonya
57 - 54
63
9-16. lik
22:00
İrlandaLuksemburg
65 - 54
67
Ç. Final
22:00
YunanistanHollanda
65 - 53

 

YARI FİNAL MAÇLARI & KLASMAN MAÇLARI
13 TEMMUZ CUMARTESİ
74
5-8 lik
15:15
Portekiz – Romanya
80 - 45
70
13-16.lık
15:15
İzlanda – Ukrayna
60 - 77
75
5-8 lik
17:30
Danimarka – Hollanda
61 - 55
*
17-22 lik
17:30
Bulgaristan – Norveç
56 - 51
71
13-16 lik
17:30
Estonya – Luksemburg
60 - 65
76
Y. Final
19:45
Finlandiya – İsveç
65 - 46
68
21-23luk
19:45
Arnavutluk – Kuzey Makedonya
64 - 77
72
9-12 lik
19:45
Slovenya – Slovakya
56 - 64
77
Y. Final
22:00
Türkiye – Yunanistan
56 - 58
69
17-20 lik
22:00
Avusturya – Büyük Britanya
67 - 52
73
9-12 lik
22:00
İsviçre – İrlanda
52 - 61

 

 

FİNAL
14 TEMMUZ PAZAR
78
21-22. lık
13:00
Kosova - Kuzey Makedonya
65 - 86
81
15-16. lık
13:00
İzlanda - Estonya
76 - 75
82
13-14. lık
13:00
Ukrayna - Luksemburg
70 - 46
79
19-20. lik
15:15
Norveç - Büyük Britanya
40 - 55
83
11-12. lık
15:15
Slovenya - İsviçre
53 - 51
85
7-8. lik
15:15
Romanya - Hollanda
58 - 82
80
17-18. lık
17:30
Bulgaristan - Avusturya
62 - 65
84
9-10. lik
17:30
Slovakya - İrlanda
48 - 61
86
5-6. lık
17:30
Portekiz - Danimarka
60 - 70
87
3-4. lük
19:45
İsveç - Türkiye
57 - 65
88
Final
22:00
Finlandiya Yunanistan
63 - 56

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Finlandiya
2
Yunanistan
3
Türkiye
4
İsveç
5
Danimarka
6
Portekiz
7
Hollanda
8
Romanya
9
İrlanda
10
Slovakya
11
Slovenya
12
İsviçre
13
Ukrayna
14
Luksemburg
15
İzlanda
16
Estonya
17
Avusturya
18
Bulgaristan
19
Büyük Britanya
20
Norveç
21
Kuzey Makedonya
22
Kosova
23
*

 

Yorumlar Okunma: 5539

coil