Ormanspor şampiyonluğu kutluyor - BasketFaul.com

Ormanspor şampiyonluğu kutluyor

17-06-19 14:58
TBL play-off şampiyonu OGM Ormanspor, OGM Genel Müdürü Bekir Karacabey tarafından tebrik edilerek ödülleri verildi. 

12-16 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Ormancılık Sektörü Buluşması (TORSEB) son gününde, Ormanspor'un şampiyonluğu alkışlarla kutlandı. Sahneye çağrılan takım, teknik ekip ve yönetimine OGM Genel Müdürü Bekir Karacabey tarafından ödülleri takdim edildi. Ardından tüm çalışanları tek tek tebrik ederek konuşmasına başlayan Karacabey, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hepinizin dişiyle tırnağıyla, büyük mücadeleler vererek elde ettiğinizin şampiyonluğun büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Hepinize bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin de çok iyi bildiği bir söz vardır. hiçbir başarı tesadüfen olmaz. Azimle, inanarak, gayret ederek çalışmanın neticesinde elde edilir. Sizler çok büyük zorlukları aşarak bu başarıyı elde ettiniz. Olumsuzluklar sizin mücadelenizden bir şeyi kaybettirmedi. Bu sebeple bir kez daha hepinizi tebrik ediyorum.

Genel Müdürlüğümüzün toplumumuza kazandırdığı önemli şeylerden biri de bu spor faaliyetlerimiz olsa gerek. Gençlerimize sporu sevdirmek, teşvik etmek için giriştiğimiz bu yolda daha nice güzel başarılar elde edeceğimize ben yürekten inanıyorum. "
 

Yorumlar Okunma: 1870