Ataman: Twitter ve instagram hesaplarımı kapattım - BasketFaul.com

Ataman: Twitter ve instagram hesaplarımı kapattım

15-06-19 18:50
Anadolu Efes başantrenörü Ergin Ataman, maçın ardından açıklamalar yaptı.

“Maçın başında Fenerbahçenin agresif olacağını bekliyorduk nitekim öyle de oldu. 12 sayılık ciddi bir avantaj elde ettiler. Psikolojik olarak 2-1 önde olmanın takım üzerinde az da olsa bir rahatlığı oldu. Rakip takım kaybetmemek için çok iyi başladı. İyi geri dönüş yaptık. Devre sonuna doğru maça ortak olduk. İkinci yarı da aynı şekilde geçti. En iyi zamanda beraberliği yakaladık ama orada Larkin’in üzerine oyun kurduk. O da kendi şutunu buldu ama sokamadı. O sokamadı, dönüşte Melih şutu sokunca maçın son toplarında daha başarılı oldular. İki takımı da oyuncuları da kutlamak gerekiyor. Bir gün arayla sahada müthiş bir mücadele vardı. Sanırım Avrupa’daki en kaliteli final oynanıyor ve oynanmaya da devam edecek. Seri artık 2-2. 

Fenerbahçe benchten 21 sayı bulmuş biz ise 10 sayı bulmuşuz. Fenerbahçe belki hep eksik olduklarını söylüyor ama çok tecrübeli Türk oyuncuları var. Onlardan bizim gençlerimize göre daha çok katkı alıyorlar. Nitekim Moerman ve Beaubois’nın oyunda olmaması bizi sınırladı.

Twitter ve Instagram hesaplarımı kapattım. Daha rahatım, kafam daha rahat. Kimse bana ulaşamıyor. Bundan sonra da böyle olacak.” 

Yorumlar Okunma: 3060

coil