'Gözleriniz bu şampiyon gençleri de görsün' - BasketFaul.com

'Gözleriniz bu şampiyon gençleri de görsün'

13-05-19 11:10
Basketbol Gençler Ligi Dörtlü Finali’nde Anadolu Efes’i 91-68 mağlup ederek şampiyon olan Banvit BGL Takımı, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 30. Hafta karşılaşmasında Bandırma’da oynanan Banvit BK-Türk Telekom maçı öncesinde salonda zafer turu atarak kupayı taraftarlar ile paylaştı.

Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda oynanan Banvit BK-Türk Telekom maçı öncesinde, İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan Basketbol Gençler Ligi Dörtlü Finali’nde Anadolu Efes’i 91-67 mağlup ederek kupayı kazanan Banvit BK Gelişim Takımı, salonda zafer turu attı. ‘‘Şampiyon Banvit BK’’ tezahüratları eşliğinde tüm taraftarların ayakta alkışladığı Banvit BK’nın Gençleri, Bandırma Vefa Tribünü’nün önünde zafer pozu vererek kupayı taraftarlar ile paylaştılar.

Bandırma Vefa Tribünü’nü temsilen Deniz Esgin, Banvit BK BGL Takımı kaptanı Eray Akyüz’e takım için özel yaptırdıkları tebrik şiltini takdim etti. Daha sonra Şampiyon Banvit BK BGL Takımı, Bandırma Vefa Tribünü ile kupayla zafer pozu verdi.

Taraftarların Banvit AŞ yönetimine gönderme yaparak hazırladığı, "Gözleriniz kar ve dolardan başka biraz da bu şampiyon gençleri görsün." pankartı ilgi çekti.
 

 

Yorumlar Okunma: 3591