Ateşdağlı: Denizli TBL'ye çok hazır - BasketFaul.com

Ateşdağlı: Denizli TBL'ye çok hazır

29-04-19 07:57

TB2L'de normal sezonu namağlup lider olarak tamamlayan ve play-off eleme ve çeyrek final maçlarını da kayıpsız olarak geçerek yarı finale yükselen Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket başantrenörü Şahin Ateşdağlı'nın seri öncesi görüşlerini aldık.

Sezon başında koydukları hedef doğrultusunda ilerlemeye devam ettiklerini söyleyen Koç, eleme ve çeyrek final serilerini kayıpsız geçerek bu yoğun fikstürde dinleme fırsatı bulmanın onlar için rakiplerini karşısında önemli bir avantaj olduğunu belirterek yarı finalle ilgili şöyle konuştu: 

"Yarı final serisinde kadro derinliği gayet geniş ve tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım olan Erzurum BŞB Gençlik ile mücadele edeceğiz. Ligin ilk maçını oynayacak gibi heyecanlı ve enerji doluyuz. Bizim kendimize olan inancımız ve ilk günden beri bize inan asla yanlız bırakmayam Denizlili basketbol severler bu serideki en büyük gücümüz olacak."

Son olarak da yeni yönetimin de kendilerine tam destek verdiğine değinen Koç, şunları şöyledi: 

"Yeni yönetimimiz bizlere buyuk bir guven verdi. Bu seneki hedefimiz olan şampiyonluğu elde ettikten sonra onümüzdeki yılın planlamasını yapacağız. Şunu tüm gönul rahatlığı ile soyleyebilirimki Denizli sehri gerek maddi guc gerek manevi destek ve tesis olarak TBL için cok hazır. Tek hedefimiz kalan maçlarımızı kazanarak Denizli'yi hakkettiği yerlere ulaştırmak."

Yorumlar Okunma: 1809