U14 Kızlar Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

U14 Kızlar Türkiye Şampiyonası

28-04-19 20:56

Grup birincisi olan ÇukurovaDoğuş, Çankaya Üniversitesi, Emlak Konut ve İnanç Spor direkt çeyrek finale kaldı. Grup ikincileri ile üçüncüleri arasındaki çapraz eşleşmeleri kazananlar da çeyrek finale yükselecek. Fenerbahçe, Toroslar BLD, Canik Belediye, Albatros Spor ise grup dördüncüsü olarak elendi. 

 

U14 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
22-28/NİSAN/2019 / KOCAELİ
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Düzce Belediye
1
İstanbul Üni.
1
K.Kazan BLD.
1
İnanç Spor
2
Fenerbahçe
2
Çankaya Üni.
2
Emlak Konut Sp
2
Rönesans Spor
3
Çukurova Doğuş
3
Nesibe Aydın
3
Galatasaray
3
 Albatros Spor
4
Beşiktaş
4
Toroslar BLD.
4
Canik Belediye
4
Ülkü Spor
 
 
 
U14 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
ÇukurovaDoğuş
3
2
1
5
*
Çankaya Üni.
3
3
0
6
Beşiktaş
3
2
1
5
*
İstanbul Üni.
3
1
2
4
Düzce Belediye
3
1
2
4
*
Nesibe Aydın
3
1
2
4
Fenerbahçe
3
1
2
4
*
Toroslar BLD.
3
1
2
4
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Emlak Konut Sp
3
3
0
6
*
İnanç Spor
3
3
0
6
Galatasaray
3
2
1
5
*
Rönesans Spor
3
2
1
5
K.Kazan BLD.
3
1
2
4
*
Ülkü Spor
3
1
2
4
Canik Belediye
3
0
3
3
*
Albatros Spor
3
0
3
3
 
 
22 NİSAN PAZARTESİ
Derince Spor Salonu
1
A
12:00
Düzce Belediye - Fenerbahçe
80 - 54
2
A
14:00
Çukurova Doğuş - Beşiktaş
76 - 75
3
C
16:00
Kahramankazan Belediye - Emlak Konut Spor
52 - 62
4
C
18:00
Galatasaray - Canik Belediye
77 - 43
Başiskele Spor Salonu
5
B
12:00
İstanbul Üniversitesi - Çankaya Üniversitesi
60 - 71
6
B
14:00
Nesibe Aydın - Toroslar Belediye
62 - 52
7
D
16:00
İnanç Spor - Rönesans Spor
58 - 50
8
D
18:00
Karşıyaka Albatros Spor - Ülkü Spor
36 - 59
23 NİSAN SALI
Derince Spor Salonu
9
D
12:00
Ülkü Spor - İnanç Spor
38 - 54
10
D
14:00
Rönesans Spor - Karşıyaka Albatros Spor
48 - 39
11
B
16:00
Toroslar Belediye - İstanbul Üniversitesi
63 - 61
12
B
18:00
Çankaya Üniversitesi - Nesibe Aydın
82 - 56
Başiskele Spor Salonu
13
A
12:00
Beşiktaş - Düzce Belediye
68 - 63
14
A
14:00
Fenerbahçe - Çukurova Doğuş
77 - 63
15
C
16:00
Canik Belediye - Kahramankazan Belediye
42 - 50
16
C
18:00
Emlak Konut Spor - Galatasaray
61 - 54
24 NİSAN ÇARŞAMBA
Derince Spor Salonu
17
C
12:00
Kahramankazan Belediye - Galatasaray
56 - 71
18
C
14:00
Canik Belediye - Emlak Konut Spor
47 - 95
19
A
16:00
Düzce Belediye - Çukurova Doğuş
54 - 60
20
A
18:00
Beşiktaş - Fenerbahçe
55 - 53
Başiskele Spor Salonu
21
D
12:00
İnanç Spor - Karşıyaka Albatros Spor
53 - 52
22
D
14:00
Ülkü Spor - Rönesans Spor
40 - 45
23
B
16:00
İstanbul Üniversitesi - Nesibe Aydın
60 - 54
24
B
18:00
Toroslar Belediye - Çankaya Üniversitesi
57 - 85

 

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
ÇukurovaDoğuş
B1
Çankaya Üni.
C1
Emlak Konut S
D1
İnanç Spor
A2
Beşiktaş
B2
İstanbul Üni.
C2
Galatasaray
D2
Rönesans Spor
A3
Düzce Belediye
B3
Nesibe Aydın
C3
K.Kazan BLD.
D3
Ülkü Spor
A4
Fenerbahçe
B4
Toroslar BLD.
C4
Canik Belediye
D4
Albatros Spor

 

2. TUR MAÇLARI
25 NİSAN PERŞEMBE
Derince Spor Salonu
25
2.Tur
12:00
Beşiktaş – Nesibe Aydın
69 - 61
26
2.Tur
14:00
İstanbul Üniversitesi – Düzce Belediye
59 - 81
27
2.Tur
16:00
Galatasaray – Ülkü Spor
36 - 35
28
2.Tur
18:00
Rönesans Spor – Kahramankazan Belediye
45 - 47

 

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
26 NİSAN CUMA
Derince Spor Salonu
29
ÇF
12:00
Emlak Konut Spor – Beşiktaş 
66 - 59
30
ÇF
14:00
İnanç Spor – Düzce Belediye
51 - 59
31
ÇF
16:00
Çukurova Doğuş – Galatasaray
65 - 69
32
ÇF
18:00
Çankaya Üniversitesi – Kahramankazan Belediye
68 - 38

 

YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
27 NİSAN CUMARTESİ
Derince Spor Salonu
33
*
12:00
Beşiktaş – Çukurova Doğuş
71 - 65
34
*
14:00
İnanç Spor – Kahramankazan Belediye
47 - 30
35
YF
16:00
Emlak Konut Spor – Galatasaray
68 - 63
36
YF
18:00
Düzce Belediye – Çankaya Üniversitesi
58 - 64
 
 
 
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
28 NİSAN PAZAR
Derince Spor Salonu
37
7-8
10:00
Çukurova Doğuş – Kahramankazan Belediye
65 - 48
38
5-6
12:00
Beşiktaş – İnanç Spor
66 - 60
39
3-4
14:00
Galatasaray – Düzce Belediye
75 - 71
40
Final
16:00
Emlak Konut Spor – Çankaya Üniversitesi
52 - 60
 
 

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Çankaya Üniversitesi
2
Emlak Konut
3
Galatasaray
4
Düzce Belediye
5
Beşiktaş
6
İnançspor
7
Çukurova Doğuş
8
Kahramankazan

Yorumlar Okunma: 8257