U14 Erkekler Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

U14 Erkekler Türkiye Şampiyonası

28-04-19 20:58

Grup birincisi olan Anadolu Efes, Darüşşafaka, Galatasaray ve TOFAŞ direkt çeyrek finale kaldı. Grup ikincileri ile üçüncüleri arasındaki çapraz eşleşmeleri kazananlar da çeyrek finale yükselecek. Çözüm Ankara Koleji, Zafer Koleji, Gündoğdu Red ve Çayyolu Basket ise grup dördüncüsü olarak elendi, Ankara'nın takımı kalmadı. 

 

U14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
22-28 / NİSAN/2019 / ANTALYA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Anadolu Efes
1
Darüşşafaka
1
Galatasaray
1
Bandırma Kırmızı
2
Fenerbahçe
2
G.Karşıyakalılar
2
Beşiktaş
2
TOFAŞ
3
Antalya Gelişim
3
Çukurova Üni
3
Eskişehir Gelişim
3
Çayyolu Bask.
4
Çözüm Ankara Klj
4
Zafer Koleji
4
Gündoğdu Red D.
4
MG Spor B
 
 
U14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Anadolu Efes
3
3
0
6
*
Darüşşafaka
3
3
0
6
Fenerbahçe
3
2
1
5
*
G. Karşıyakalılar
3
2
1
5
Antalya Gelişim
3
1
2
4
*
Çukurova Üni
3
1
2
4
Çözüm Ankara
3
0
3
3
*
Zafer Koleji
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Galatasaray
3
3
0
6
*
TOFAŞ
3
3
0
6
Beşiktaş
3
2
1
5
*
Bandırma Kırmızı
3
2
1
5
EskişehirGelişim
3
1
2
4
*
MG Spor B
3
1
2
4
Gündoğdu Red
3
0
3
3
*
Çayyolu Basket
3
0
3
3
 
 
22 NİSAN PAZARTESİ
Antalya Spor Salonu
1
A
12:00
Fenerbahçe - Çözüm Ankara Koleji
78 - 67
2
A
14:00
Anadolu Efes - Antalya Gelişim Gençlik
55 - 35
3
C
16:00
Gündoğdu Red Dolphins - Galatasaray
53 - 89
4
C
18:00
Beşiktaş - Eskişehir Gelişim
83 - 81
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
5
B
12:00
Genç Karşıyakalılar - Darüşşafaka
65 - 72
6
B
14:00
Çukurova Üniversitesi - Zafer Koleji
87 - 76
7
D
16:00
Bandırma Kırmızı - Çayyolu Basketbol
82 - 58
8
D
18:00
MG Spor B - TOFAŞ
39 - 59
23 NİSAN SALI
Antalya Spor Salonu
9
D
12:00
TOFAŞ - Bandırma Kırmızı
72 - 63
10
D
14:00
Çayyolu Basketbol - MG Spor B
47 - 68
11
B
16:00
Zafer Koleji - Genç Karşıyakalılar
41 - 62
12
B
18:00
Darüşşafaka - Çukurova Üniversitesi
62 - 52
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
13
A
12:00
Antalya Gelişim Gençlik - Fenerbahçe
51 - 61
14
A
14:00
Çözüm Ankara Koleji - Anadolu Efes
51 - 78
15
C
16:00
Eskişehir Gelişim - Gündoğdu Red Dolphins
85 - 53
16
C
18:00
Galatasaray - Beşiktaş
73 - 55
24 NİSAN ÇARŞAMBA
Antalya Spor Salonu
17
C
12:00
Gündoğdu Red Dolphins - Beşiktaş
62 - 86
18
C
14:00
Eskişehir Gelişim - Galatasaray
49 - 88
19
A
16:00
Fenerbahçe - Anadolu Efes
39 - 81
20
A
18:00
Antalya Gelişim Gençlik - Çözüm Ankara Koleji
57 - 54
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
21
D
12:00
Bandırma Kırmızı - MG Spor B
63 - 60
22
D
14:00
TOFAŞ - Çayyolu Basketbol
50 - 34
23
B
16:00
Genç Karşıyakalılar - Çukurova Üniversitesi
73 - 65
24
B
18:00
Zafer Koleji - Darüşşafaka
67 - 77

 

 
GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Anadolu Efes
B1
Darüşşafaka
C1
Galatasaray
D1
TOFAŞ
A2
Fenerbahçe
B2
G. Karşıyakalılar
C2
Beşiktaş
D2
Bandırma Kırmızı
A3
AntalyaGelişim
B3
Çukurova Üni
C3
EskişehirGelişim
D3
MG Spor B
A4
Çözüm Ankara
B4
Zafer Koleji
C4
Gündoğdu Red
D4
Çayyolu Basket
 
 
2. TUR MAÇLARI
25 NİSAN PERŞEMBE
Antalya Spor Salonu
25
2.Tur
12:00
Fenerbahçe – Çukurova Üniversitesi
78 - 55
26
2.Tur
14:00
Genç Karşıyakalılar – Antalya Gelişim
79 - 35
27
2.Tur
16:00
Beşiktaş – MG Spor B
53 - 40
28
2.Tur
18:00
Bandırma Kırmızı – Eskişehir Gelişim
67 - 59
 
 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
26 NİSAN CUMA
Antalya Spor Salonu
29
ÇF
12:00
Galatasaray – Fenerbahçe
63 - 60
30
ÇF
14:00
TOFAŞ – Genç Karşıyakalılar
59 - 67
31
ÇF
16:00
Anadolu Efes – Beşiktaş 
81 - 40
32
ÇF
18:00
Darüşşafaka – Bandırma Kırmızı
44 - 50

 

YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
27 NİSAN CUMARTESİ
Antalya Spor Salonu
33
*
12:00
Fenerbahçe – Beşiktaş
66 - 60
34
*
14:00
TOFAŞ – Darüşşafaka
61 - 54
35
YF
16:00
Galatasaray – Anadolu Efes
48 - 51
36
YF
18:00
Genç Karşıyakalılar – Bandırma Kırmızı
50 - 61
 
 
 
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
28 NİSAN PAZAR
Antalya Spor Salonu
37
7-8
10:00
Beşiktaş – Darüşşafaka
60 - 64
38
5-6
12:00
Fenerbahçe – TOFAŞ
63- 56
39
3-4
14:00
Galatasaray – Genç Karşıyakalılar
85 - 72
40
Final
16:00
Anadolu Efes – Bandırma Kırmızı
88 - 63
 
 
 

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Anadolu Efes
2
Bandırma Kırmızı
3
Galatasaray
4
Genç Karşıyakalılar
5
Fenerbahçe
6
TOFAŞ
7
Darüşşafaka
8
Beşiktaş

Yorumlar Okunma: 11433