Real harika Campazzo muhteşem! - BasketFaul.com

Real harika Campazzo muhteşem!

19-04-19 23:38

 İSTATİSTİK

Real Madrid evindeki ikinci maçta Panathinaikos'u yanına hiç yaklaştırmadan 78-63 yenerek 2-0 öne geçti. Campazzo 13 sayı 7 ribaund 9 asist ve 5 top çalma ile oynarken oynadığı her dakikada takımını hem hücumda hem savunmada taşıyarak zaferin mimarı oldu. Dış atışlarda çok başarılı olan Real Madrid yine Calathes'i bilerek boş bıraktı ve Yunan guardın saha içinden 0/11 ile oynaması sayesinde rahat kazandı.

İlk çeyrekte savunma sertliğini çok yukarıda tutan Real Madrid rakibini top kayıplarına zorladı. Dış atışlarda da etkili olan İspanyolalr 21-8 ilk çeyreği kazandı.

İkinci çeyreğin başında gelen 9-3'lük Pana serisi farkı biraz eritse de Real Madrid farkı çift haneler seviyeisnde tuttu. Devre arasına 35-26 gidildi.

Üçüncü çeyrekte Campazzo resital sergiledi. Hem hücumda hem savunmada her pozisyonun içinde olan Arjantinli guard inanılmaz bir enerjiyle farkı adeta tek başına oluşturdu. Real Madrid çeyreği 26-15 kazanırken son çeyreğe de 20 sayı farkla 61-41 önde girdi.

Son çeyreğin başında Pana rakibini durdurur gibi olsa da bir türlü farkı eritemedi. Kritik yerlerde gelen dış atışlar Real Madrid'in farkı 20 sayı civarında korumasını sağladı. Son bölümde Pana'nın çabaları skoru değiştirmeye yetmedi. Karşılaşmadan Real Madrid 78-63 galip ayrıldı.

 

 

Yorumlar Okunma: 1565