Bahçeşehir'den kampanya (Oyuncak getir, biletini al) - BasketFaul.com

Bahçeşehir'den kampanya (Oyuncak getir, biletini al)

18-04-19 20:48
Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, 5 Mayıs Pazar günü oynayacağı Pınar Karşıyaka maçında düzenleyeceği “Benimle Oynar mısın?” kampanyasıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi çocukları yeni oyuncaklarla buluşturuyor.

Oyuncaklar, çocuklar için yalnızca bir eğlence değil, aynı zamanda hayal güçlerini zenginleştiren ve onları geleceğe hazırlayan çok kıymetli araçlardır. Hiçbir çocuk bu haktan mahrum kalmamalı ve yaşıtlarıyla birlikte bu mutluluğu doyasıya yaşamalıdır.

İşte Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü bu fikirle yola çıktı ve “Benimle Oynar mısın?” kampanyasının temellerini attı. 5 Mayıs Pazar günü saat 13.00’te Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda Pınar Karşıyaka’yla oynanacak maça oyuncak karşılığında maç biletinizi alabilir; hem keyifli bir mücadeleyi yerinde izleyebilir hem de mutluluğunuzu Türkiye’nin dört bir yanındaki çocuklarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca maça gelemeyenlar oyuncaklarını Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü'ne gönderebilirler (Zümrütevler Mh. Çağlayan sokak, No:32/Maltepe)

Yorumlar Okunma: 968