TB2L Transfer Hareketleri (2018/19) - BasketFaul.com

TB2L Transfer Hareketleri (2018/19)

13-08-18 19:48

 

BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS

TEKNİK EKİP: Ali Parlak (Genel Menajer), Köksal Kezik (Baş Antrenör), Bilginer Batırer (Yardımcı Antrenör), Orhan Çavuş (Kondisyoner)

GELENLER: Ali Şimşek (Yeşilyurt), Anıl Atamış (Haliliye), Atakan Bayram (FMV Işıkspor), Berfu Emre (Bakırköy Basket), Buğrahan Yorulmaz (UPS), Burak Gürbüz (İBB), Ediz İsmailoğlu (İnegöl), Emir Koç (Petkim), Onur Yetişmiş (İstem Koleji), Sarp Göbeloğlu (İstanbulspor Beylikdüzü), Turhan Erginlik (Yeşilyurt), Türkay Barutçuoğlu (İstanbulspor Beylikdüzü) 

KALANLAR:

BOLUSPOR

TEKNİK EKİP: Murat Yolcu (Koç), Ahmet İshak Gülen (Asistan Koç)

GELENLER: Gökhan Şenol (Gemlik Basketbol), Eren Beyaz (Edirnespor), Alperen İşçi (Gelişim Koleji), Mert Ulutaş (Bornova Belediye), Oğuzhan kızıl (Mamak Belediye), Volkan İncekara (Mamak Belediye)

KALANLAR: Burak Can Dilmaç, Samed Demiröz, Hakan Şanlı , Oğulcan Metehan Deniz

BORNOVA BELEDİYE

TEKNİK EKİP: Zafer Aktaş (Koç), Yağız Sertoğlu (Asistan Koç), Çağlar Karabulut (Genel Menajer)

GELENLER: Emre Özpulat (Akhisar Belediye), Mustafa Erdoğan (Artvin Belediye), Fatih Kızılca (Ormanspor), Mert Eken (Akhiar), Arda Doğuş Sarıbay (Mersin BŞB), Canberk Cevit (Afyon), Kerem Özel (Karesi), Kaan Korkmaz (Yalova), İbrahim Furkan Çevikel (Darüşşafaka-BGL)

KALANLAR: Sertan Sarı, Yiğitcan Tekin, Ege Yaşar

BORNOVA BOSSAN

TEKNİK EKİP:

GELENLER:

KALANLAR:

EFE SPOR

TEKNİK EKİP: Ender Kuzu (İdari Menajer), Engin Vence (Koç), Erdinç Vence (Asistan Koç), Ümit Kundakçı (Kondisyoner)

GELENLER: Yiğit Özgür Barışık (Muğla Ormanspor), Ateş Özkaraduman (İzmir BŞB), Can Urşan (Bornova Belediye), Efe Ayberk Kayalar (Boluspor), Onur Gülel, Ekrem Uslu, Çetin Lale, Sinan Mete Taygan (İzmir BŞB), Görkem Eren (Kepez Belediye), Levent Koçak (Konya Selçuklu), Mehmet Erim Özgül (Muratbey Uşak), Orhun Güngören (İzmir Büyükşehir Belediye), Onat Güreroğuz (Rota Kolej)

KALANLAR: Mehmet Demir, Emir Apak, Ege Özkan, Emirhan Asi

ERZURUM BŞB. GENÇLİK

TEKNİK EKİP: Selami Keskin (Başkan), Semih Polat, (Yönetim Kurulu Üyesi), Aykut Bozoğlu (Menajer), Hamit Kavurmacı (Koç), Alperen Kalaycıoğlu (Asistan Koç), Meih Tekin Cinislioğlu (Asistan Koç), Barış Narşen (Asistan Koç), Aydın Tanas (Kondisyoner), Mehmet Duman (Fizyoterapist), 

GELENLER: Gökper Gen (Mersin BŞB), Burak Şaşmaz (Samsun Anakent), Tibet İlhan (Mersin BŞB), Batuhan Kilci (Efe Spor), Kadir Çipa (Ormanspor), Fevzi Çelebioğlu (Samsun Anakent), Barış Erdoğan (Düzce Belediye)

KALANLAR: Kutluhan Biricik, Enes İşler, Ersin Taşkın, Ümit Türkoğlu, Emre Bozoğlu

LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYESPOR

TEKNİK EKİP: Engin Taşkıran (Koç), Burak Aydınalp (Asistan Koç), Gökhan Çelik (İdari Menajer), Haşim Yılmaz (Kondisyoner), Güvenç Kahraman (Masör), Tuğrul Dada (Malzemeci)

GELENLER: Müfitcan Alp (Artvin Belediye), Fatih Eravcı (Haliliye Belediyesi), Asım Özberkan (Edirnespor), Erman Demirer (Edirnespor), Sezgin Eriş (Karesispor), Mehmetli Ali Yatağan (Artvin Belediye), Veysel Kortak (Kepez Belediye), Bora Can Işık (İstem Koleji), Valentin Pastal (Antalyaspor)

KALANLAR: İbrahim Pınarer, Enver Ekmen, Okan Bostancı

GEMLİK BASKETBOL

TEKNİK EKİP: Yahya Gümüş (Genel Menajer), Fatih Elbaş (Koç), Özer Basşezgin (Asistan Koç), Nurullah Targıt (Asistan Koç), Murat Ahmet Boyacı (Asistan Koç), Salim Doğan (Masör), Anıl Erden (Malzemeci)

GELENLER: Furkan Firar (Yalova Bld) ,Canberk Uzunkaya (Yalova Bld.) Adnan Hepgür (Gaziantep Basketbol), Burak Türk (Adana Spor), Efe Karaduman (İstanbulspor ), Güney Gül, Mehmet Şen (Muğla Orman), Faikcan Nurkan (Boluspor), Recep Solak (Yalova Group Belediye),

KALANLAR: Buğra Arslan, Cihan Hafizoğlu, Berkay Kutlu, Erbatur Kara, Berat Atay

HALİLİYE BELEDİYE

TEKNİK EKİP: Atilla Keskin (Koç), Sinan İncik (Asistan Koç), Cengiz Kabul (Asistan Koç)

GELENLER: Kağan kavraal (Manisa BŞB),Tremayne Ceyhan Tippins (Efe spor), Berk Çavdar (Sögütsen Seramik), Emre Özkan (Yüksekçıta Koleji),  Kerem Akgün (İBB BGL), Mert Yavi (Gemlik Basketbol), Yiğit Emre Mirza (İzmir BŞB), Yusuf Poturoğlu (İnegöl Belediyespor)

KALANLAR: Deniz Murat Gündüzalp, Mahsum Aytemur

İ.T.Ü

TEKNİK EKİP: Raşit Akın (Şube Başkanı), Ertaç Çubukcu (Kulüp Menajeri), Kemal Tunçeri (Takım Menajeri), Polat Kaya (Koç), Aykut Kılıç (Asistan Koç), Eray Tozan (Kondisyoner), Erman İcim (Kondisyoner)

GELENLER:

KALANLAR:

KEPEZ BELEDİYE

TEKNİK EKİP: Hakan Çatal (Şube Sorumlusu), Mustafa Şimşek (Genel Menajer), Şevket Çınar (Koç), Besim Güvenç (Asistan Koç), Yavuz Okuducu (Kondisyoner), Kemal Doğan (Masör)

GELENLER: Erdem Türetken (Fethiye Belediye), Umut Durmuş (Erzurum Belediye), Enes Pehlivan (Artvin Belediye), Batuhan Güngör (Artvin Belediye), Caner Şenay (Yeşilgiresun), Hakan Uykan (Fethiye Belediye), Metehan Kaya (Tokat Özgem), Umut Özden (Antalyaspor), Batuhan Uçum (Söğütsen Seramik), Abdurrahman Aksu (Bossan), Mustafa Tolga Munzur (Çukurova), Enescan Çermik (Adanaspor), Ersin Bingöl (Isparta Belediye)

KALANLAR: Turgay Tatlı, Burak Dündar, Berke Gencer

KOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR

TEKNİK EKİP: Bekir Köksal (Kulüp Genel Sekreteri), Serhan Çatal (Basketbol Yöneticisi), Mustafa Özkar (Branş Koordinatörü), Tolga Kaan Bahadır (Koç), Erkin Erdinç (Asistan Koç), Serhat Tabay (Asistan Koç), Cem Levent Şişman, Çağdaş Genç

GELENLER: Metin Barış, Melih Sevda, Fırat Aydemir, İlker Türel, Yusuf Yıldırım, Cihangir Delihasan, Mehmet Pazarbaşı, Yunus Emre Akçay, Erdem Mert Atalay, Kaan Tarı, Boray Söylemez, Yusufcan Saruhan, Gürkan Güneş 

KALANLAR:

MAVİŞEHİR SPOR

TEKNİK EKİP: Aclan Kavasoğlu (Koç), Muharrem Candesteci (Asistan koç), Mert Özmutlu (Asistan koç), Engin Çağlar (Masör)

GELENLER: Mahmutcan Çetin, (Eskişehir Basket), Arda Berk Kaya (Eskişehir Basket), Mert Akarsu (Eskişehir Basket), Levent Koçak (Konya Selçuklu), Mehmet Erim Özgül (Muratbey Uşak), Orhun Güngören (İzmir BŞB), Onat Güreroğuz (Rota Koleji

KALANLAR:

MERKEZEFENDİ BLD. DENİZLİ BASKET

TEKNİK EKİP: Muhammet Subaşıoğlu (Onursal Başkan), Ayhan Mazıoğlu (Kulüp Başkanı), Çağlar Turan (Genel Menajer), Şahin Ateşdağlı (Koç), Evren Yenice (Asistan Koç)

GELENLER: Suat Cem Usal (Petkim), Deniz Can Cevik (Samsun Anakent), Kemalcan Aktuna (Artvin Belediye), Azizcan Özdemir (Karesispor), Gökhan Yazıcıoğlu (İstanbulspor), Cengiz Aydın Ergen (Artvin Belediye), Oğuzhan Derici (Yüksekçıta Koleji), Kerem Barım (Yüksekçıta Koleji), Can Uzun (Haliliye Belediye), Orkun Kemal Ertaş (Türk Telekom), Barış Çağan Özkan (Artvin Belediye), Erdinç Balto (Haliliye)

KALANLAR:

NAZİLLİ BELEDİYE

TEKNİK EKİP: Mücahit Doğan (Koç)

GELENLER: Can Tuğ (Bilecik Belediyespor), Emin Akyiğit (İnegol Belediyespor), Cemal Bayraktar (Mugla Orman), Buğra Berk Güler (Efespor), Doruk Şahin (Efespor), Recep Telli (Efespor), Serhat Doğanay (Boluspor), Kaan Bekat (Menemen Belediyespor), Fırat Bulut (Yüksekçıta)

KALANLAR:

ROTA KOLEJİ

TEKNİK EKİP: Nebil İzgi (Kulüp Başkanı), H. İlker DURU (Şube Müdürü), Serhat Aksoy (Koç), Burak Yunus Oğurlu (Asistan Koç)

GELENLER:

KALANLAR: Özkan Keser, Tolga Kanmaz, Arda Akbaş, Yiğit Evren, Batuhan Kuran, Onur Dağ, Nehir Çağlıyan, Aykut Ulutugay, Çağatay Yılmaz, Berke Kılınç, Kaan Uygur, Doğa Ergazi, Ömer Yersel, Necip Çağatay

SAMSUN BŞB. ANAKENT

TEKNİK EKİP: Erdem Işık (Koç), Taylan Gaz (Asistan Koç), İlyas Sezgin (Asistan Koç), Kerem Uzunhasanoğlu (Masör)

GELENLER: Berat Kazım Gümüş (Edirnespor), Cem Koçal (Edirnespor), Mehmet Kürşat Sözen (Efe Spor), Hakan Çetin (İnegöl Belediyespor), Eyüp Aydoğan (Haliliye Belediye), Adem Yılmaz (Yüksekçıta Koleji), Burak Atasever (İzmir BŞB), Enis Sipahi (Yeşilgiresun), Serkan Kırçe (Ankara DSİ), Onur Cumhur Aksoy (Fethiye Belediyespor) 

KALANLAR:

SÖĞÜTSEN SERAMİK

TEKNİK EKİP: Mete Levent Lüle (Koç), Mehmet Gürol Yazıcı (Takım Menajeri), Ulaş Kaplan (Asistan Koç), Olcay Özkundilli (Asistan Koç), Cüneyt Şensoy (Masör),

GELENLER: Doğan Deniz Yiğit (Mamak Belediye), İsmail Yüceer (Ormanspor),  Ömer Bes (Karesi), Mustafa Naimoğlu (Gemlik),Oktay Ulubay (Kepez), Ersan Özseven (Mersin BŞB), Gökhan Keser (İnegöl Belediye), Oğulcan Danacıoğlu (Fethiye Belediyespor), Hür Şimdim (Antalyaspor)

KALANLAR: Eralp Seymen

 TED ANKARA KOLEJLİLER

TEKNİK EKİP: Pertev Öngüner (Genel direktör), Emrah Benli (Koç), Volkan Başaran (Asistan koç), Mert Kaya (Asistan koç), Ahmet Ali Baş (Kondisyoner), Atilla Çağatay Sezik (Fizyoterapist), Metin Topal (Malzeme sorumlusu)

GELENLER: Murat Kaya (Ankara DSİ), Ali Ulaş Peker (Türk Telekom), Berkcan Yananer (Ankara DSİ), Ali Tuncer (Gemlik), Çağatay Çevik (Artvin Belediye), Gökhan Akkoyun (UPS) Murat Atar (Söğütsen), Mutlu Akpınar (Bahçeşehir Koleji)

KALANLAR: Yiğit Baran Sarıkaya, Emir Büyükhanlı, Eren Taşçı, Ata Turgut

TENİS ESKRİM DAĞCILIK

TEKNİK EKİP: Burak Safkan (Koç), Alican Kocabalkan (Asistan Koç)

GELENLER: Mert Adakale (Fesa), Mahmut Mektepli (İstanbul Ticaret Üniversitesi), Çağrı Ata Mutlu, Kerem Ertekin (Işıkspor), Emircan Koç (İTÜ)

KALANLAR: Arda Demircioğlu, Cem Demirok, Ahmet Lütfü Demirhan, Volkan Çam, Tarık Çolak

UPS SPOR

TEKNİK EKİP: Levent Öngör (Genel Menajer), Sefer Abdikoğlu (İdari Menajer), Mori Marcell (Teknik Menajer), Seyit Ahmet Sözen (Koç), Toygun Şener (Asistan Koç), Mert Acar ( Kondisyoner), Barış Ağar (İstatistikçi), Muharrem Esen (Malzemeci)

GELENLER:  Berat Taşçı (FMV Işık), Burak Nurkan (İstanbul TED), Evrim Özkan (FMV Işık), Enes Tunç (İnegöl Bld), Mehmet Ata Evren (FMV Işık), Alperen İzgin (Muğla Orman)

KALANLAR: Kürşad Özdemir, Yunus Emre Doyan, Batıkan Demirtoz, Batuhan Yeşilturna, Fatih Balota, Mert Can Türker, Egehan Elbil, Lazgin Emre Özkanlı, Taha Şentürk, Emirkan Yılmaz


 

Yorumlar Okunma: 27245