TB2L Transfer Hareketleri - BasketFaul.com

TB2L Transfer Hareketleri

15-08-17 19:38

Not: Kadrolarda değişiklikler olabilir. Eksik olanları da en kısa zamanda tamamlamaya çalışacağız. 

ARTVİN BELEDİYE
TEKNİK EKİP: Uğur Delikanlı (Genel Menajer), Temel Öztürk (Takım Menajeri), Şahin Ateşdağlı (Koç), Ali Yamak (Asistan Koç), Arda Kaya (Asistan Koç), Turgay Gümüşgöz (Masör)
GELENLER: Mehmet Ali Yatağan (Kepez Bel.) Barış Çağan Özkan (Aydın Bel.), Kemalcan Aktuna (Gelişim Koleji), Oğuzhan Turan (Yeşilyurt), Mufit Can Alp (Final Spor), Enes Pehlivan (Muğla Orman), Çağatay Çevik (Artvin Bel.), Mustafa Erdoğan (Maliye M.P), Hüseyin Nuriler (Petkim Spor), Tolga Kaan Birer (Kepez Bel.), Aydın Ergen (Mersin BŞB), Batuhan Güngör (Yeşilyurt)
KALANLAR: Çağatay Çevik
AYDIN BŞB. EFE SPOR
TEKNİK EKİP: Engin Vence (Koç), Erdinç Vence (Asistan koç)
GELENLER:
KALANLAR:
BİLECİK BELEDİYE
TEKNİK EKİP: Yeşer Karabulut (İdari menajer), Dilaver Tetik (Genel menajer), Baturay Anekli (Koç), Cemal Uysal (Asistan koç), İlker Çınar (İstatistikçi), Atakan Sarıgül (Malzemeci), Onur Karaman (Masör)
GELENLER: Özer Başsezgin (Gemlik Basketbol), Can Tuğ (Fethiye Belediye), Oğuz Acar (Fethiye Basketbol), Serkan Çetin (Bolu), Ergün Şen (OPET), Burak Burhan 
KALANLAR: Volkan Mehmet Saday, Emre Alkaç, Aykut Karçığı, Sinan Mustafa Karamanlıer (geçen sezon ara vermişti)
BOLUSPOR
TEKNİK EKİP: Faik Mert Dönmez (Genel Menajer), Hamza Türdü (İdari Menajer), Murat Yolcu (Koç), Ahmet Özbay (Asistan Koç) 
GELENLER: Efe Ayberk Kayalar (Çukurova Üni.), Berkay Burak Aygün (Fmv Işıkspor), Faik Can Nurkan (Düzce Bel.), Onur Baygur (Pertevniyal), Oğulcan Metehan Deniz (İnegöl Bel.), Serhat Doğanay (Çorlu Bel.), Burak Can Dilmaç (Adanaspor), Gökhan Talu Yağan (Adanaspor), Samet Demirok (Küçükköy), Hakan Şanlı (İzmir B.Ş.B)
KALANLAR:
BORNOVA BELEDİYESPOR
TEKNİK EKİP: Çağlar Karabulut (Genel Menajer), Alkım Ay (Koç), İhsan Şenocak (Asistan Koç), Yağız Sertoğlu (Asistan Koç), Mustafa Kara (Kondisyoner), Tolga Cabadak (Masör)
GELENLER: Ümit Köksal (Fethiye Basket), Güray Dalaman (İzmir Büyükşehir Bel.), Berkay Genç (Karesispor), Sertan Sarı (Edirne Bel.Edirnespor), Can Urşan (Pınar Karşıyaka), Ege Parla (Seminola State College), Okan Özpamir (Karesispor), Hasan Yiğit Seçkin (Akhisar Belediye)
KALANLAR: Onur Kentli, Yiğitcan Tekin, Ege Yaşar, Mert Ulutaş, İbrahim Karakaya, Berkay Şakar
FETHİYE BELEDİYESPOR
TEKNİK EKİP: Devrim Deniz Şimşek (Genel menajer), Kemal Akif Bursalı (Koç), Ahmet Fevzi Özlen (Asistan koç), Burak Aydınalp (Asistan koç), Gökhan Çelil (Asistan koç), Onur Kalaycı (Asistan koç)
GELENLER: Cihan Deliçay (Yalova Group), Tayfun Karabey (Düzce Belediye), Hüseyin Ergül (Edirne Basket), Çetin Lale (Fethiye Basketbol), Evren Sönmezcan (Fethiye Basket), Oğulcan Danacıoğlu (Afyon Belediyespor)
KALANLAR: Halil Türkcan, Hakan Uykan, Ercan Karalar, Murat Yılmaz
DENİZLİ YÜKSEK ÇITA KOLEJİ
TEKNİK EKİP: Mehmet Ürnez (Genel Menajer), Abbas Bakırcı (Koç), Yiğit Soydaş (Asistan koç), Bulut Özergin (Asistan koç), Umut Fikret İnanç (İstatistikçi)
GELENLER: Mehmet Demir (Aydın BŞB BLD Efe Spor), Gökay Engin (Çankırı Demirspor), Furkan Gültekin (Lüleburgaz Akademi), Selahattin Karış (İstanbul TED), Engin Sefa Pamukçu (Orman Spor), Hasan Yiğit Seçkin (Akhisar Belediye), Oğuzhan Derici (Denizli Yıldızları), Fırat Yavuz (Edirnespor), Samet Tezel (Denizli Yıldızları), Adem Yılmaz (Gaziantep Basketbol)
KALANLAR: Serdar Ünsür, Kerem Barım, Mustafa Tuğrul, Emircan Özmen
EDİRNE BLD. EDİRNESPOR
TEKNİK EKİP: Serdar Yiğitsoy (Genel menajer), Asistan koç Berkay Varel (Asistan koç), Güven Demircan (Kondisyoner), Mehmet Üstev (Masör)
GELENLER: Cem Koçal (Mersin Bşb), Arın Soğancıoğlu (İnegöl Bld), Erman Demirer(Mersin Bşb), Melih Sevdik (İTÜ), Eren Beyaz (Fmv Işık), Yusuf Yusufoğlu (Yalovaspor), Erhan Yetim (Düzce Belediye)
KALANLAR: Asım Özberkan, Kemal Zahra, Ege Solmaz, Sedat Cerman
ERZURUM BŞB.
TEKNİK EKİP: Ahmet Dal (Genel Menajer), Tayyip Çubukçu (Sportif Direktör), Hamit Kavurmacı (Koç), Aykut Bozoğlu (İdare Menajer), İsmail Arıtürk (Asistan koç), Barış Narşen (Asistan koç), Batuhan Yılmaz (Asistan koç), Muhammed Emre Özkan (İstatistik sorumlusu), Mehmet Duman (Fizyoterapist), Aydın Tanas (Kondisyoner), Hamza Çullu (Malzeme sorumlusu)
GELENLER: Enes Abay (Gemlikspor), Ersan Özseven (Çorlu Belediye), Olcay Özkundilli (Maliye Piyango), Olcay Karpat (Gemlikspor), Ersin Taşkın(Gemlikspor), Ali Şirin (Erzincan Gençlik), Barkın Olca (Adanaspor), Ahmet Beraat Aksan (Niğde Koleji), Elvan İljazi (Çankırı Demirspor), Enes Murat İşler (Samsun İlkadım 55 Gençlik)
KALANLAR: Cihangir Delihasan, İbrahim Çavuşluk, Selim Tekelioğlu, Emre Bozoğlu, Haldun Mert Cimilli
 FİNALSPOR
TEKNİK EKİP: Uğur Özmen (Genel Menajer), Levent Erdoğan (Koç), Levent Günenme (Asistan Koç), Cihan Orak (Asistan Koç) Nergin Kaya (Masör)
GELENLER: Doğancan Tokmak (İnegöl Bel.), Oğulcan Sevim (Milli Piyango), Mete Doğan (Artvin), Onur Özkapıcı (Türk Telekom), Cahit Turan (Karesi Bel.)  İsmail Esmeray (Edirne Bel.), Çağlar Gürle (Fethiye Basketbol), Alparaslan Uruk İnegöl Belediye), Serhad Çorumlular (Kepez Belediye)
KALANLAR:
FMV IŞIKSPOR
TEKNİK EKİP: Dinç Levent (Genel menajer), Cüneyt Erden (Koç), Bora Akbulut (Asistan koç), Batıkan Kumuk (Asistan koç), Alper Tunçay (Kondisyoner), Hikmet Boylu (Masör)
GELENLER:
KALANLAR: Kerem Ertek, Ziya Küçükaşçı
GEMLİK BASKETBOL
TEKNİK EKİP: Yahya Gümüş (Genel menajer), Fatih Elbaş (Koç), Nurullah Targıt(Asistan koç), Salim Doğan (Masör), Anıl Erten (Malzeme sorumlusu)
GELENLER: Ali Tuncer (Maliye Piyango), Oğuzhan Yarol (Antalya Spor), Berkay Pehlevan (Tofaş), Berkay Kutlu (Nilüfer Belediye), Cem Han (GemlikSpor), Kamer Mani (Gemlik Spor),Ogün Cüre (Trabzonspor  Medical Park), Mustafa Nanimoğlu (Gençufuk Spor)
KALANLAR: Gökhan Şenol, Cihan Hafızoğlu, Mert Yavi, Yavuz Bayraktar , Melih Kabakçı
İNEGÖL BELEDİYESPOR
TEKNİK EKİP: Mehmet Sezen (Koç), Batuhan Yeşilova (Asistan Koç), Burak Aşık(Asistan Koç), Çağrı Erdoğan (İstatistikçi)
GELENLER: Anıl Atamış (UPS), Hakan Çetin (Çankırı), Adnan Kapucu (Nilüfer Belediye), Tolga İz (Nilufer Belediye), Mehmet Yılmaz (Muratbey Uşak), Onur Yüzüak (Adanaspor), Biray Yener (Adanaspor), Melih Demirci (Duzce Belediye), Berkay Şalcı (Mersin B.S.B), Muhammed Emin Işık (Başkent Karşıyaka), Oğuzhan Gülten(Osmanlı Gençlik), Ediz İsmailoğlu (Kepez Belediye)
KALANLAR: Gökhan Keser
İ.T.Ü.
TEKNİK EKİP: Tolga Esenci (Koç)
GELENLER:
KALANLAR:
İZMİR BŞB.
TEKNİK EKİP: Mustafa Ağme (Koç), Ömür Gökçepınar (Asistan koç)
GELENLER: Abdurrahman Aksu (Kanatlar), Müştak Mamalı (Karşıyaka), Batu Çağlar (kanatlar), Necabeddin Sivri (Yükselçıta),  Birtan Ağargün (Rota Koleji), Doğa Ergazi (Karşıyaka Gelişim), Taygan (Bornova Belediye)
KALANLAR: Batuhan Turna, Berkay Dirier, Feyyaz İrdel, Sinan  Hasan Özbayraktar, Onur Behzatoğlu, Emir Pişkin, Deniz Ateş, Aras Berat 
KAYSERİ UĞURSPOR
TEKNİK EKİP: Yunus Emre Soytaş (Genel menajer), Hakan Kocakurt (Koç), Ferhat Ceylan (Asistan koç), Kerem Kürtül (Asistan koç), Stanislav Kostromin (Kondisyoner), Ahmet Çulfacı (Medya sorumlusu)
GELENLER: Melik Aksoy (Melikgazi), Yavuz Çobanoğlu (Melikgazi), Kürşat Orhan (Melikgazi), Anıl Nişancı (Melikgazi), Tuncay Gezer (Melikgazi), Berkay Kaya (Çukurova Üniversitesi), Berkin Binay (Kent State Uni.), Oğuzhan Kızıl (Mersin BŞB), Berkan Özçiftçi (Tolkar Genç Karşıyakalılar)
KALANLAR: Furkan Altınok
KEPEZ BELEDİYE
TEKNİK EKİP: Hakan Çatal (Basketbol Şube Sorumlusu), Sefa Erek (Genel Menajer), Mustafa Şimşek (İdari Menajer), Engin Taşkiran  (Koç), Yavuz Okuducu (Kondisyoner), Kemal Doğan (Masör)
GELENLER:Mehmet Şen (Gemlikspor), Orhun Güngören (İzmir BŞB), Batuhan Uçum (Antalya Osmanlı), Uğur Yılmaz (Efespor Aydın BŞB), Yusuf Poturoğlu (Ankara Ormanspor), Cemal Bayraktar (Artvin Belediye), Görkem Eren (Fethiye Bld) 
KALANLAR: Veysel Kortak, Burak Dündar, Mertcan Özen, Turgay Tatlı
YENİ MAMAK GENÇLİK
TEKNİK EKİP: Murat Dikmen (Koç), Yunus Emre Yalnızyiğit (Menajer), Emre Karanaz (Asistan koç), Nehir Berk (Asistan koç), Onur Sevinç (Kondisyoner)
GELENLER: Berkay Gülek (Karesispor), Onur Cumhur Aksoy (Samsun Anakent), Yiğit Bektaş (Maliye Piyango), Burak Ssarı (Bilecik Belediyesi), Yunus Emre Temizer (Çankırı Belediyesi), Yiğit Şilto (TED Koleji), Sercan Tülek (Gelişim Koleji), Yiğit Mirza (Artvin Belediyesi), Sinan EİD (Aydın Efespor), Volkan İncekara (Boluspor), Umur Peten (Antalyaspor), Kaan Göğüş (Muğla Ormanspor)
KALANLAR:
MANİSA BELEDİYESİ
TEKNİK EKİP: Turan Işık (Genel menajer), Ceyhun Cabadak (Koç)
GELENLER: Mustafa Ünlü (Ormanspor), Cihad Şahin (Finalspor), Recai Öztürk (Mersin BŞB), Selahattin Akyol (Ankara DSİ), İlker Türel (Karesispor), Melih Sevda (Artvin Belediye), Omay Yıldırım (Mersin BŞB), Enis Bayrak (Boluspor), Zafer Sezer Alp (Finalspor), Kaan Kavraal (Antalyaspor)
KALANLAR:
MERSİN BŞB.
TEKNİK EKİP: Deniz Gençyürek (Koç), Orhan Şişko 
(Kondisyoner), Ersin Bozkurt (Takım menejeri), Yılmaz Kılıç (Asistan koç)
GELENLER: Onur Çalban (Yalova Group Belediye), 
Tufan Fındıklı (Adanaspor), Hidayet Civan (Çankırı), Tibet ilhan (Ankara DSİ), Mert Aykutluğ (Tolkar Genç Karşıyakalılar), Arda Doğuş Sarıbay (Muğla Orman), Gökper Gen (Ankara DSİ),Mehmet Han Başkülekçi (Kepez Belediye)
KALANLAR: Serdar Yavuz, Önder Fındık
MUĞLA ORMAN
TEKNİK EKİP: İlker Cömert (Genel Menajer), Mustafa Evkuran (İdari Menajer), Zafer Çavuşoğlu (Koç), Gökhan Şengönül (Asistan koç), Murat Tuncay (Asistan koç), Tugberk Maviş (Asistan koç), Oğuzhan Varol (Masör)
GELENLER: Buğra Dağ (Artvin Bel.), Umut Durmuş (Final), Tamer Gürpınar (Gelişim), Koray Uzunhasan (Mersin BŞB), Gurur Baybora (Pertevniyal), Yiğiter Bayar (Melikgazi Bld), Onat Akış (Samsun BŞB Anakent), Çağıl Topbaş (Ankara Orman),  Yiğit Can Vardal (Antalya BŞB), Atakan Aydoğdu (BEST)
KALANLAR: Soykan Yıkılmaz, Bora Çelik, Muhammet Timur
ROTA KOLEJİ
TEKNİK EKİP: Serhat Aksoy  (Koç), Burak Yunus Oğurlu (Asistan koç), Çağdaş Kar (Asistan koç), Melih Demirdöğen  (Asistan koç)
GELENLER: Özkan Keser (Kanatlarspor), Yiğit Evren (Kanatlarspor), Berk Canan (Yüksek Çıta), Arda Akbaş (Bornova Belediye), Tolga Kanmaz (Aydın Efespor), Aykut Ulutugay (İzmir Büyükşehir Belediye)
KALANLAR:Sertan Şiyak, Berkay Soy, Onat Gür Eroğuz, Çağatay Yılmaz, Onur Dağ, Batuhan Kuran
ŞANLIURFA HALİLİYE BELEDİYESPOR
TEKNİK EKİP: Mustafa Baysan (Genel Menajer), Ali Ruhi Balkanlı (Koç), Atilla Keskin (Asistan koç), Sinan İncik (İstatistik)
GELENLER: Erdinç Balto (Düzce Belediye), Can Uzun (Finalspor), Utku Bayraktar (Düzce Belediye), Fatih Eravcı (Gelişim Koleji), Eyüp Aydoğan (Kepez Belediye), Ferhat Çelik (Çankırı), Ömer Faruk Ermat (Final Gençlik), Mete Akgültan (İstanbulspor), Deniz Murat Gündüzalp (Bafra Belediye)
KALANLAR: Cengiz Kabul, Mahsum Aytemur
TENİS ESKRİM DAĞCILIK
TEKNİK EKİP: Burak Safkan (Koç), Alican Kocabalkan (Asistan koç)
GELENLER: Mustafa Kerem Kurtul (Yeşilyurt), Alpay Karaca (Kadıköy)
KALANLAR: İbrahim Arda Demircioğlu, Ahmet Lütfü Demirhan, Mustafa Cem Demirok, Murat Akdoğan, Tarık Çolak, İrfan Öztel, Volkan Çam, Alp Çağlayan, Samir Koç
UPS SPOR
TEKNİK EKİP: Levent Öngör (Genel menajer), Seyit Ahmet Sözen (Koç), Samet Pala (İdari menajer), Mert Acar (Kondisyoner)
GELENLER: Tansu Aksoy (Yeşilgiresun Belediye), Gökhan Akkoyunlu (Gemlikspor), Buğra Yorulmaz (İstanbulspor Gelişim), Batıkan Demirtöz, İlker Ateş (İstanbulspor Gelişim)
KALANLAR: Kürşat Özdemir, Yunus Emre Doyan, Alihan Yazıcı, Yunus Emre Tüfekçiyaşar, Fatih Balota, Efe Erk, Mertcan Türker

 

Yorumlar Okunma: 25668