Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası

15-05-17 07:41

 

 TARİHÇE için tıkla...

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL
14 Mayıs Pazar
Ahmet Cömert Spor Salonu
41
11:00
TOFAŞ - Gelişim Koleji
57 - 48
42
13:00
Fenerbahçe - Pınar Karşıyaka
66 - 69
43
15:00
Banvit Basketbol - Türk Telekom
110 - 59
44
17:00
Anadolu Efes - TED Ankara Kolejliler
79 - 63

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Anadolu Efes
2
TED Ankara Kolejliler
3
Banvit Basketbol
4
Türk Telekom
5
Pınar Karşıyaka
6
Fenerbahçe
7
TOFAŞ
8
Gelişim Koleji
9
Selçuklu Belediye
10
İstanbul D.S.İ.
11
Galatasaray
12
Sakarya BŞB. Basketbol
13
Nilüfer Belediye
14
Beşiktaş
15
Mavişehir Gençlik
16
Çankaya Üniversitesi

 

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNAL/KLASMAN MAÇLARI
13 Mayıs Cumartesi
Ahmet Cömert Spor Salonu (Final Grubu)
33
11:00
Fenerbahçe - TOFAŞ
72 - 52
34
13:00
Pınar Karşıyaka - Gelişim Koleji
42 - 38
35
15:00
Banvit Basketbol - Anadolu Efes  
65 - 74
36
17:00
TED Ankara Kolejliler - Türk Telekom
111 - 54
Küçükçekmece Spor Salonu (Klasman Grubu)
37
11:00
Çankaya Üniversitesi - Mavişehir Gençlik
69 - 78
38
13:00
Nilüfer Belediye - Beşiktaş
76 - 51
39
15:00
Sakarya BŞB - Galatasaray
63 - 87
40
17:00
Selçuklu Belediye - İstanbul D.S.İ.
86 - 73

 

 

ÇEYREK FİNAL GRUB MAÇLARI SIRALAMASI
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Banvit Basketbol
1
Anadolu Efes
1
TED Kolejliler
1
Gelişim Koleji
2
Pınar Karşıyaka
2
Türk Telekom
2
Fenerbahçe
2
TOFAŞ
3
Sakarya BŞB
3
İstanbul D.S.İ.
3
Selçuklu BLD
3
Galatasaray
4
Çankaya Üni
4
Beşiktaş
4
Nilüfer BLD
4
Mavişehir Gençlik
 
 
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇEYREK FİNAL/KLASMAN MAÇLARI
12 Mayıs Cuma
Ahmet Cömert Spor Salonu (Final Grubu)
25
11:00
Banvit Basketbol – Fenerbahçe
72 - 66
26
13:00
Pınar Karşıyaka – TED Ankara Kolejliler
59 - 75
27
15:00
Anadolu Efes  – TOFAŞ
63 - 50
28
17:00
Türk TelekomGelişim Koleji
79 - 49
Küçükçekmece Spor Salonu (Klasman Grubu)
29
11:00
Çankaya Üniversitesi – Nilüfer Belediye
70 - 81 
30
13:00
Beşiktaş – Mavişehir Gençlik
87 - 62
31
15:00
Sakarya BŞB – Selçuklu Belediye
71 - 75
32
17:00
İstanbul D.S.İ. – Galatasaray
74 - 68

 

 

YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
9 Mayıs – 14 Mayıs 2017 / İSTANBUL
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Çankaya Üni
1
Türk Telekom
1
Fenerbahçe
1
Mavişehir Gençlik
2
Pınar Karşıyaka
2
İstanbul DSİ
2
TED Kolejliler
2
Gelişim Koleji
3
Banvit Basketbol
3
Anadolu Efes
3
Nilüfer BLD.
3
TOFAŞ
4
Sakarya BŞB
4
Beşiktaş
4
Selçuklu BLD.
4
Galatasaray

  

 
A GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Banvit Basketbol
3
3
0
267
167
1,5988
6
Pınar Karşıyaka
3
2
1
228
188
1,2128
5
Sakarya BŞB.
3
1
2
190
243
0,7819
4
Çankaya Üniversitesi
3
0
3
153
240
0,6375
3
 
B GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Anadolu Efes
3
3
0
283
169
1,6746
6
Türk Telekom
3
2
1
211
257
0,8210
5
İstanbul D.S.İ.
3
1
2
221
247
0,8947
4
Beşiktaş
3
0
3
216
258
0,8372
3
 
C GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
TED Ankara Kolejliler
3
3
0
256
182
1,4066
6
Fenerbahçe
3
2
1
262
219
1,1963
5
Selçuklu Belediye
3
1
2
196
217
0,9032
4
Nilüfer Belediye
3
0
3
160
256
0,6250
3
 
D GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
AVERAJ
PUAN
Gelişim Koleji
3
2
1
143
138
1,0362
5
TOFAŞ
3
2
1
189
160
1,1813
5
Galatasaray
3
1
2
167
169
0,9882
4
Mavişehir Gençlik
3
1
2
148
180
0,8222
4
 
 
9 Mayıs Salı
Ahmet Cömert Spor Salonu
A
11:00
Çankaya Üniversitesi – Pınar Karşıyaka
60 - 80
A
13:00
Banvit Basketbol – Sakarya BŞB
105 - 64
C
15:00
Fenerbahçe – TED Ankara Kolejliler
80 - 81
C
17:00
Nilüfer Belediye – Selçuklu Belediye
53 - 63
Küçükçekmece Spor Salonu
B
11:00
Türk Telekom - İstanbul D.S.İ.
92 - 86
B
13:00
Anadolu Efes - Beşiktaş
102 - 71
D
15:00
Mavişehir Gençlik - Gelişim Koleji
55 - 50
D
17:00
TOFAŞ - Galatasaray
76 - 67
10 Mayıs Çarşamba
Ahmet Cömert Spor Salonu
D
11:00
Gelişim Koleji - TOFAŞ
55 - 48
D
13:00
Galatasaray - Mavişehir Gençlik
65 - 55
B
15:00
İstanbul D.S.İ. - Anadolu Efes
58 - 82
B
17:00
Beşiktaş - Türk Telekom
72 - 79
Küçükçekmece Spor Salonu
A
11:00
Pınar Karşıyaka - Banvit Basketbol
68 - 70
A
13:00
Sakarya BŞB - Çankaya Üniversitesi
68 - 58
C
15:00
TED Ankara Kolejliler - Nilüfer Belediye
98 - 45
C
17:00
Selçuklu Belediye - Fenerbahçe
76 - 87
11 Mayıs Perşembe
Ahmet Cömert Spor Salonu
C
11:00
Fenerbahçe - Nilüfer Belediye
95 - 62
C
13:00
TED Ankara Kolejliler - Selçuklu Belediye
77 - 57
A
15:00
Çankaya Üniversitesi - Banvit Basketbol
35 - 92
A
17:00
Pınar Karşıyaka - Sakarya BŞB
80 - 58
Küçükçekmece Spor Salonu
D
11:00
Mavişehir Gençlik - TOFAŞ
38 - 65
D
13:00
Gelişim Koleji - Galatasaray
38 - 35
B
15:00
Türk Telekom - Anadolu Efes
40 - 99
B
17:00
İstanbul D.S.İ.- Beşiktaş
77 - 73

 

Yorumlar Okunma: 17123