Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray kulüplerine mektubumdur (Murat ÖZYER) - BasketFaul.com

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray kulüplerine mektubumdur (Murat ÖZYER)

06-01-17 17:01

 

Fethi ve Arkadaşları için ne yapabiliriz?

Geçen gün İzmir Adliyesi’nde yaşanan ve iki şehit verdiğimiz acı olaya ülkece çok üzüldük. Fethi Sekin’ in cesur davranışı bir faciayı önledi. Olay sıcakken hepimiz Kahraman Fethi Polis üzerinde duygu dolu mesajlar paylaştık, fikirler ürettik. Kalbimizin sıcaklığı geçmeden, acılarımız dinmeden, günlük işler gözümüzü kör etmeden kalıcı bir proje üretip vatan uğruna yetim kalan kardeşlerimiz için kalıcı bir proje üretmeliyiz. 

Anlamlı ama yeterli değil!
 

Galatasaray Spor Kulübü Kahraman polisimizin Altınordu 'da oynayan oğluna futbol ve eğitim bursu vereceğini açıkladı. Gayet anlamlı bir hareket ama YETERLİ DEĞİL. 

Ülke olarak birlik-beraberlik kavramına sahip çıkmamız gereken şu zor günlerde Fethi Sekin gibi biz ve çocuklarımız huzurlu yaşasın diye gözünü kırpmadan canını feda eden tüm KAHRAMANLARIMIZIN ÇOCUKLARI için büyük bir EĞİTİM projesini BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE-GALATASARAY el ele vererek ülke çapında başlatmalı. Nasıl mı? Büyüklerimiz benden daha iyisini bilirler. Üç büyük kulübümüzün basketbol şubelerinin bu projeyi başlatması konunun kuvvetini artıracaktır.

Kalbimiz soğumadan başlayalım, gün bugündür.
 
 
 
 
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 5146