Pistiolis: Oyuncularım karakterini gösterdi - BasketFaul.com

Pistiolis: Oyuncularım karakterini gösterdi

26-03-23 08:36
Galatasaray Nef Koçu Andreas Pistiolis ve Göksenin Köksal, Frutti Extra Bursaspor maçı sonrası yayıncı kuruluşa değerlendirmede bulundu.

Koç Pistiolis, Mahir Ağva ile ilgili soru üzerine, “Harika bir takım ve harika bir koça karşı çok güzel bir galibiyet aldık. İkinci kez böyle bir momentumu tersine çevirmeyi başardık. Bu, oyuncularımın karakterini göstermiş oldu. Oyuncularım savaşıyor. Mahir de öyle. Çok savaşçı bir oyuncu. Her zaman çok fazla dakika alamıyor ama zor anlarda mücadele etmeyi çok iyi biliyor. Mahir de böyle karakterde bir oyuncu.” yanıtını verdi.

Kaptan Göksenin Köksal ise, “Bursa gerçekten çok kaliteli bir takım. Çok iyi bir EuroCup takımı ve ülkemizi orada temsil ediyorlar. Şu anda yeni yabancı oyuncuları takıma katıldı ve bunun bilincindeydik. Kaliteli kadroları var. Darüşşafaka ve Tofaş’a karşı kazandık. Bu maç bizim için çok önemliydi. Seyircimizi bizi burada yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz. Bir ara 20 sayıya çıkan fark erimeye başladığı sırada seyircimizi de arkamıza alarak iyi direnç gösterdik ve kazandık. Önümüzde Fenerbahçe deplasmanı var.” diye konuştu. 

Yorumlar Okunma: 563