Itoudis: Sorumluluk bende - BasketFaul.com

Itoudis: Sorumluluk bende

02-12-22 23:32
Turkish Airlines EuroLeague 11. hafta maçında Real Madrid’e 71-85 mağlup olan Fenerbahçe Beko'da koç Dimitris Itoudis karşılaşmanın ardından konuştu.
* Real Madrid’i hak ettikleri galibiyetten ötürü tebrik ederim. Bizden çok daha iyi oynadılar ve bize çok büyük bir saygıyla geldiler. Bize problem çıkardılar. Kötü şut attık, onlar ise muhteşem şut attılar. Bunun daha farklı bir maç olması lazımdı; eksik olmamız bir bahane değil. 14 top kaybı yaptırdık, 13 hücum ribaundu aldık, mücadele ettik ama yetmedi. Harika bir atmosfer vardı, maalesef galibiyeti onlara veremedik.
* Bana Nigel’la ilgili çok soru geliyor. Bugün kendi standardına ulaşamadı ama geçen yıl geçen yılda kaldı. Bu sene müthiş oynuyor.
* Analiz ederseniz bizi maçın başının yaktığını göreceksiniz. Onları hep kovalamak zorunda kaldık. Yorgunluk oradaydı ama biz de hiç tehdit olamadık. Onlar harika bir takım, çok da iyi oynadılar. İlk ve üçüncü çeyreklerin başlangıçlarında savruktuk. Bunun sorumluluğu bende.
* Motley hem 4 hem 5 oynayabiliyor, Tavares’e karşı dışarı açıldı. Daha iyi şut atacaktır mutlaka. Stratejimizin bir parçasıydı. İsmet Akpınar’ın da sırtında sorun vardı, doktor desteğiyle sahaya çıktı. Sakatlığına rağmen kendisini denemek istedi.
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1093