Messina: Çocukca hatalar... - BasketFaul.com

Messina: Çocukca hatalar...

25-11-22 05:53
Anadolu Efes'ten sonra Fenerbahçe BEKO'ya da sahasında kaybederek alt sıralara inen Olimpia Milano başantrenörü Ettore Messina, mücadelenin ardından görüşlerini şu cümlelerle ifade etti:
“Bugün öncelikle taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum çünkü maç boyunca harika bir atmosfer yarattılar. Elbette şu an kulüpteki kimse mutlu değil, hepimiz içerisinde bulunduğumuz durumdan dolayı çok üzgünüz. Kimse sürekli kaybetmekten hoşlanmıyor ama taraftarlarımız maçın başından itibaren son derece destekleyicilerdi. Ben ve takımım taraftarlarımıza bu tavırlarından dolayı minnettarız. 

Maçın bir bölümüne kadar fena bir performans ortaya koymadık, sonrasında ise bu sezon alışık olduğumuz bazı problemler ortaya çıktı. Bugün yaptığımız top kayıpları biri paramparça etti, özellikle bu top kayıplarının bazıları çok çocukcaydı. Topu durup dururken rakibe atmak veya hatalı yürüme yapmak gibi. Yine de ilk yarıda bir reaksiyon vermeyi başardık, bu daha çok duygusal bir reaksiyonda. Son çeyrekte ise boyalı alanı aktif kullanarak yeniden maçın içine dahil olmaya çalıştık ama üçüncü çeyrekteki korkunç oyunu telafi edemedik. Zaten Fenerbahçe gibi bir rakibe karşı bunu yapabilmek hiç kolay değil. Son olarak Kevin Pangos, yaşadığı diz sakatlığı hakkında son derece endişeli gözüküyor. Şu an dizini hareket ettiremiyor, yarın gerekli kontrollerden geçecek.” (Eurohoops) 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1449