Partizan'ın gücü Barca'ya yetmedi - BasketFaul.com

Partizan'ın gücü Barca'ya yetmedi

23-11-22 00:49
Barcelona fiziksel avantajlarını çok etkili kullandığı maçta Obradovic'in Partizan'ını 79-68 yenmeyi başardı. Kyle Kuric uzun süre sonra parkelere döndü. Partizan'ın Bahçeşehir Kolejinden sezon içinde transfer ettiği Brodziansky de ilk sayılarını bu maçta üretti. Sertaç oyunun iki tarafında da yine etkili bir maç geçirdi. Maçın çoğunda rakibinin iki katı ribaund toplayan Barcelona kötü gidişe geniş rotasyonla dur demeyi başardı. Andjusic ilk yarı hiç oynamadıktan sonra üçüncü çeyrekte tek başına 13 sayıyla takımını maçın içinde tutmayı çalıştı karşılaşmayı da 21 sayıyla tamamladı. Zeljko Obradovic maç içinde biraz şaşırtıcı olsa da teknik faul aldı. Oscar Da Silva 10 ribaund ile dikkat çeken bir maç oynarken Laprovittola sadece 13 sayıyla takımın en skoreri oldu.

İlk çeyreği Partizan 21-17 önde tamamlasa da çabuk toparlanan Barça devre arasına 39-32 önde girdi. Üçüncü çeyrekte müthiş bir hücum performansıyla Barcelona fark açtı son çeyreğe 64-49 üstünlükle gitti. Son çeyrekte iki takım da rotasyonunun diplerine giderken Partizan zaman zaman yaklaşsa da rakibini pek tehdit edemedi. Karşılaşmadan Barcelona 79-68 galip ayrılmayı başardı.
Öne çıkanlar...
Barcelona: Tomas Satoransky 11 sayı, 2 ribaund, 3 asist, Sertaç Şanlı 8 sayı, 5 ribaund, 1 asist, Nico Laprovittola 13 sayı, 3 ribaund, 6 asist

Partizan: James Munnally 10 sayı, Danilo Andjusic 23 sayı, 2 ribaund, 2 asist 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 667