Vesely Barca'da mutsuz mu? - BasketFaul.com

Vesely Barca'da mutsuz mu?

22-11-22 12:41
Türkgün'den Göktuğan Argın'ın haberine göre, Vesely, Barcelona’da mutsuz olduğunu belirterek Fenerbahçe Beko'ya geri dönmek istediğini yakın çevresiyle paylaştı.

Barcelona'daki basketbol ortamını beğenmeyen Vesely'nin istediği süreyi alamadığı için de şikâyetçi olduğu  öğrenildi. Jan Vesely bu sezon Barcelona formasıyla çıktığı 15 karşılaşmada ortalama 17,3 dakika süre aldı. Çek pivot, 8,5 sayı ve 1,5 asist ortalamasıyla oynuyor.

8 sezon Fenerbahçe Beko’da forma giyen ve başarılı performansıyla tribünlerin "Uçalım Vesely" bestesini yaptığı Çek basketbolcu, sezon başında Barcelona'ya 3 yıllık imza atmıştı.

NBA'den gelen Nemanja Bjelica'nın sakatlanması ve uzun süre forma giyemeyeceğinin anlaşılmasından sonra Fenerbahçe'nin uzun oyuncu arayışları sürüyor. Barcelona'daki ortamdan rahatsız olan Vesely'nin Fenerbahçe'ye dönmesi için Katalan kulübünün izin vermesi gerekiyor. 

İstanbul'da eşinin işletmesi var
Vesely ve eşinin Ataşehir’de çocuklara yönelik spor faaliyetlerinde bulunan bir işletmesi bulunuyor. Çek basketbolcu ve eşinin İstanbul'da yaşamak istediği alınan bilgiler arasında.

8 sezon Fenerbahçe'de oynadı

8 sezon Fenerbahçe Beko formasıyla parkeye çıkan Vesely, sarı lacivertlilerin  Euroleague şampiyonluğu kazanmasının mimarlarından olmuştu.   

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2599