Burak Gözeneli örneğinin verdiği mesaj... - BasketFaul.com

Burak Gözeneli örneğinin verdiği mesaj...

21-11-22 15:19
TB2l'de şampiyon olarak TBL'ye yükselen Fenerbahçe Koleji DS Energy sezona iyi başlayamamış ve 6 maçta 1 galibiyetle alt sıralarda kalmıştı. Kötü başlangıcın en büyük nedeni bir takımın başına 10 yılda gelebilecek şanssızlıkların birkaç ay içinde meydana gelmesiydi. 
Cengizhan İvedi ve Ahnet Safa Yılmaz'ın yazın, Mert Konuk ve Barış Yeniay'ın sezon başlarında çapraz bağları koptu. Aynı takımdan 4 oyuncunun birden ağır sakatlık geçirmesi sonucunda genç oyunculardan kurulu Fenerbahçe Koleji üst üste mağlubiyetler aldı. 
Rotasyonun daralması üzerine sarı lacivertliler, Türk Telekom'da süre alamayan Burak Gözeneli'yi transfer etti. Bu hamle hem Fenerbahçe Koleji, hem de Burak Gözeneli için kırılma anı oldu. Elbette Fenerbahçe Koleji'nin son iki haftada önemli rakiplerini yenmesinin arkasında başka dinamikler de vardır ama en net fark, Gözeneli'nin eklenmesiydi.
Takımı tanıması adına çok kısa süre aldığı Samsunspor maçını bir tarafa bırakırsak, Balıkesir BŞB ve Sigortam.net maçlarında Burak Gözeneli hücuma müthiş katkı verdi. 
İşte 2000 doğumlu Gözeneli'nin son iki maç performansı...
Balıkesir BŞB 26 sayı (4/5 üçlük), 3 ribaund, 2 asist
Sigortam.net 22 sayı (4/8 üçlük), 8 ribaund, 5 asist

Burak Gözeneli örneği bir kez daha gösteriyor ki, gençler gelişimlerini sürdürmek için oturacakları değil, oynayacakları yerde bulunmalıdır... 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2190