Yücel: Farkı yerlilerle yaratacağız - BasketFaul.com

Yücel: Farkı yerlilerle yaratacağız

25-09-22 15:08
Frutti Extra Kupası'nı kazanan Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, "Yerli oyuncularımız lige damgasını vuracak." dedi.
Sezona 4 yabancıyla başlayacaklarını belirten Yücel ihtiyaca göre karar vereceklerini belirtirken, "Tabii ki iyi yabancılarımız var ama biz farkı yerliler ile yaratacağız. Ligin en iyi ve en geniş yerli rotasyonuna sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Beşinci yabancı konusunda bir kararlılığımız yok. Gelişmelere göre kararımızı ileride vereceğiz." diye konuştu.
Bu sezon ligde bütün takımların güçlendiğine işaret eden Yücel şöyle devam etti:
"Lig hiçbir zaman olmadığı kadar zor geçecek. Bütün takımlar önemli transferlerle kadrolarını takviye etti. Hedefimiz hem ligde, hem Eurocup'ta play-off'lara ev sahibi avantajıyla başlayacak bir yerde bitirmek olacak. Ondan sonrasında taraftarımızın da desteğiyle başarılar peşinde koşacağız. Kaybettiğimiz maçlardan sonra dahi taraftarımızın bizi alkışlayacağı mücadeleler vermeye hazırız."
Yücel kombine satışlarının devam ettiğini de ifade edip şu bilgileri verdi:

"Kampanya sonunda 4 bin kombineye ulaşmayı bekliyoruz. Şirketlere gidip para istemektense şirketlere özel kombine projemizle sayıyı artıracağız. Bu projeyi para kazanmaktan öte, sosyal sorumluluk projesi olarak değerlendiriyoruz." 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 803