Doncic'ten annesine dava - BasketFaul.com

Doncic'ten annesine dava

10-09-22 13:57
Luka Doncic, NBA muhabiri Marc Stein’a, annesi tarafından kontrol edilen “LUKA DONCIC 7” ticari markasının iptal edilmesi konusunda ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne dilekçe verdiğini doğruladı. Doncic’in annesi Mirjam Poterbin, mevcut ‘Luka Doncic 7’ ticari markasının kontrolüne sahip. Poterbin, şu anda ticari marka üzerindeki haklarından vazgeçmeyi reddediyor.

Yıdız isim Marc Stein’e verdiği demeçte, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Bir basketbolcu ve aynı zamanda insan olarak gelişmeye devam ederken dört gözle beklediğim çok şey var. Kendi markamı kontrol etmek ve topluluklarıma geri vermeye odaklanmak benim için önemli.”

Sloven yıldız, daha önce “Luka Doncic”i ticari marka olarak kaydetmeye çalıştı ancak mevcut “Luka Doncic 7” ticari markası nedeniyle bu başvurusu reddedildi.

ABD Patent ve Ticari Marka Ofisine yapılan başvuru, Doncic’in ‘Luka Doncic 7’ markasıyla herhangi bir bağlantısı olmadığını ve kendisiyle ilişkilendirilmek üzere üretebileceği herhangi bir mal veya hizmeti onaylamadığını doğruluyor. Mevcut durum, Doncic’in markası ve hayır kurumu üzerinde tam kontrol sahibi olmasını engelliyor.

Luka Doncic’in annesi Mirjam Poterbin, MMC RTV Slovenija’ya verdiği demeçte şöyle konuştu:

“Yazılan her şey, son iki yılda Luka’nın çevresinde bulunan ve onun hayatı ve kariyeri üzerinde tam kontrol sahibi olmak isteyen insanlardan geliyor. Kirli çamaşırları ortaya dökmek istemiyorum, özellikle de Luka’nın toplanması ve önündeki önemli maçlara odaklanması gereken bir zamanda. Doğduğu andan itibaren benim için önemli olan tek şey, Luka’nın mutlu olması ve hayallerini takip etmesine izin verilmesiydi. Luka için böyle makaleler yazarak ben de dahil olmak üzere oğlumdan yararlanmak isteyen insanların tehditleri beni etkilemeyecek. Her zaman oğlumu korumanın peşinde olacağım ve bundan asla sapmayacağım.” (Eurohoops) 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2244