Bobby Dixon Fenerbahçe'den ayrıldı - BasketFaul.com

Bobby Dixon Fenerbahçe'den ayrıldı

18-08-22 17:04
Fenerbahçe BEKO, basketbolu bıraktıktan sonra "Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapılar Elçisi" titriyle kulüpte kalan Ali Muhammed'in (Bobby Dixon) ayrıldığını duyurdu. Bobby Dixon da twitterdaki hesabından yaptığı paylaşımlar Fenerbahçe'ye teşekkür edip, taraftarlarla vedalaştı.
Kulübün paylaşımı şöyle:
"Kulübümüze uzun yıllar boyunca sporcu olarak hizmet etmiş ve efsaneleşmiş, geçtiğimiz sezon başında ise Fenerbahçe Beko bünyesinde “Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapılar Elçisi” olarak çalışmış olan Ali Muhammed, kişisel nedenlerden ötürü yeni sezonda görevine devam edemeyecektir.
 
Sporcu olarak unutulmaz katkılar sağladığı Kulübümüzde idari ekip bünyesinde de kısa sürede fark yaratan hizmetler yapan, genç sporcularımızın her daim örnek almaya devam edeceği bir figür olan ve sonsuza dek Fenerbahçe Ailesi’nin bir parçası olarak kalacak Ali Muhammed'e tüm katkıları için bir kez daha teşekkür ediyoruz.
 

Sarı mirasımızın en değerli isimlerinden olan Ali Muhammed’i evimiz Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda her zaman en özel şekilde ağırlamaya devam edeceğiz." 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2569