Micov: Ataman antrenmanları asistanlarına yaptırırdı - BasketFaul.com

Micov: Ataman antrenmanları asistanlarına yaptırırdı

16-08-22 06:31
Basketbol kariyerine geçtiğimiz günlerde son noktayı koyan Vladimir Micov, Galatasaray forması giydiği dönemde beraber çalıştığı Ergin Ataman hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Jao Mile’nin podcast programına konuk olan Vladimir Micov, Ergin Ataman hakkında konuşurken dikkat çeken ifadeler kullandı. Micov yaptığı açıklamada Ergin Ataman’ın Çeşme’yi çok sevdiğini ifade ederken antrenmanları genellikle asistanına bıraktığını da söyledi.

Vladimir Micov, Ergin Ataman hakkında konuşurken, “Cumartesi günü bir maçımızın olduğunu düşünelim. Ergin Ataman Pazar, Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri ortadan kaybolurdu. Antrenmanlara asistanı hallederdi. O genellikle telefondadır ve taraftarlara da tartışmayı sevdiği için mesaj gönderir” dedi.

Micov bunun yanı sıra sözlerine, "Ataman sadece antrenmanın sonunda gelir ve veda ederdi. EuroLeague maçından sonraki gün de tekrar yola çıkar ve denize giderdi. Ataman, Çeşme’ye gitmeyi çok seviyor. Çoğu zaman asistanını idmanda bıraktı” şeklinde devam etti.

Basketbol kariyerine Buducnost VOLI formasıyla veda eden Vladimir Micov, 2014-17 arasında temsilcimiz Galatasaray‘da forma giymişti. Micov, Ergin Ataman yönetimindeki Galatasaray ile 2016’da EuroCup şampiyonluğu yaşamıştı. (Eurohoops) 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 3453