Gemlik-AKRAN birlikteliği güçlendi - BasketFaul.com

Gemlik-AKRAN birlikteliği güçlendi

19-07-22 11:02
Misli.com Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Gemlik Basketbol, isim sponsorluğu konusunda Akran Şirketler Grubu ile yeniden anlaşmtı.

Akran Gemlik Basketbol’un Başkanı Berkay Bulut, “Geçtiğimiz sezon Tofaş Spor kulübü ile yaptığımız pilot takım uygulaması Türk basketbolu adına önemli bir adımdı. Aynı şekilde bu sezon da birlikteliğimize devam ederek hem Tofaş Spor Kulübü pilot takımı olarak, hem de AKRAN GEMLİK olarak ligde yer alacağız. Bu mücadelemizde Akran Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korkmaz’a da kulübümüze verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Akran Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korkmaz ise, “Gemlik Basketbol Kulübü’nün 1 yıl daha Akran Gemlik olarak devam etmesi benim için çok önemli. Bizler de, aynı sorumluluğu alarak bu gün 1. Lig’de mücadele eden takımımızı yalnız bırakmayarak AKRAN GEMLİK olarak yeni hedeflerle yola çıkıyoruz” şeklinde konuştu.

Karşılıklı atılan imzalar sonrasında, Gemlik Basketbol isminin yanı sıra, logosu da Akran Gemlik Basketbol olarak değişti. 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1157