Burak Elmas: Mütevazi bütçeyle buralara kadar geldik - BasketFaul.com

Burak Elmas: Mütevazi bütçeyle buralara kadar geldik

17-05-22 07:04
ING Basketbol Süper Ligi’nde yarı finale kalan Galatasaray Nef’te başkan Burak Elmas, Bahçeşehir Koleji’ni maçının ardından açıklamalarda bulundu

“Basketbolda geçen sezon zor bir sene geçiren kulübümüz yeni bir yapılanmaya gitti. NEF sponsorluğunda Erden Timur’un katkıları ve Barış Nane’nin de yönetimiyle ilmik ilmik okuyarak yeni bir takım, yeni bir sezon oluşturdular. Buraya kadar da geldiler. Çok güzel de bir aile ortamı oluşturdular takım içerisinde. Onlara huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Kısa zamanda zor bir işi başardılar. Galatasaray taraftarını, basketbolseverleri tekrardan maçlarımıza çektiler. Umarım bundan sonraki serilerde de devam edecek.

Çok mütevazi bir bütçeyle çok güzel bir modelle buraya kadar gelebildik. Bu takımın formülünün her takıma karşı.başarılı olma şansı var. Bunu da gösterdiler. Sezon içinde çok kuvvetli takımları bütçe olarak değil ama gönüllerini ortaya koyarak yendiler.”

Barış Nane ise şunları söyledi:

“Gerçekten güzel bir sinerji oluştu. Bunları planladık aslında. Kazanmak, kaybetmek bunlar başka ama tekrar o enerjiyi yakalamaktı ilk amacımız. Başta Kerem Tunçeri ve Turgay Zeytingöz’ün de çok üstün gayretleri de var. Çok ciddi mesai harcıyorlar. Onların önderliğinde iyi bir takım yakaladık. Devamlı üstüne koyuyoruz. İlk başta çeyrek finali geçmekti hedefimiz şimdi yarı finaldeyiz ve hedefimiz finali oynamak. Bu uzun soluklu bir proje. Erden Timur’un çok büyük katkısıyla sadece sponsor olarak maddi olarak değil, manevi olarak da her gün bu şubenin içinde, her türlü kararın, detayın içinde. Güzel bir arkadaşlığımız var. İnsanları mutlu edebiliyorsak ne mutlu bize.” 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1344