Galatasaray Pistiolis ile 9'da 9 - BasketFaul.com

Galatasaray Pistiolis ile 9'da 9

17-05-22 06:46
Galatasaray Nef, Bahçeşehir Koleji'ni 98-94 yenerek yarı finale yükselirken Koç Andreas Pistiolis döneminde hiç yenilgi almadı ve 9'da 9 yaptı.

Yunan koç maçın ardından yayıncı kuruluşa demeç verdi ve “Çok zor bir rakibe karşı kazandık. Benim için önemli bir galibiyetti. Bizim için çok büyük bir gün. Yarı finale çıktık. Play-offa devam ediyoruz.” diye konuştu. 

Galatasaray Nef Genel Menajeri Turgay Zeytingöz, “Üst üste 9. galibiyetimiz oldu. Dolayısıyla çok mutluyuz. Basketbol Süper Ligi’nde yarı finalin ilk takımı olduğumuz için de ayrıca mutluyuz. Bu takım bunu ve daha fazlasını hak ediyor. Hala gidebileceğimiz yer var. İnanıyoruz. Taraftarımız da buna inansın. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve güzel sezonu güzel şekilde bitireceğiz.” ifadelerini kullandı. 

Kaptan Göksenin Köksal ,”Bahçeşehir’i tebrik etmek lazım. Gerçekten çok iyi mücadele ortaya koydular. Güzel bir sezon geçirdiler. Avrupa’da Türk basketbolunu temsil ettiler. İlk maç taraftarımızın desteğini de arkamıza alarak kazandık. Net bir galibiyet almıştık. İkinci maçı da onların seyircilerinin önünde bitireceğimizi söylemiştim. Nitekim öyle oldu. Yarı finaldeki rakibimizi bekleyeceğiz. Kimin geleceği önemli değil. Çok iyi bir takımız. Taraftarımızla beraber gidebileceğimiz en iyi yere kadar gitmek istiyoruz.” dedi.  

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 806