Edge'den Gemlik'e veda mesajı: Burada hepimiz büyüdük - BasketFaul.com

Edge'den Gemlik'e veda mesajı: Burada hepimiz büyüdük

10-05-22 13:46
Akran Gemlik Basketbol'dan Darnell Edge kulübünün sosyal medyasına konuştu ve ayrılık mesajında herkese teşekkür etti.
İşte, Gemlik'te ‘bir kuşağa basketbolu sevdiren' Edge'nin aktardıkları...
"Bu sezon benim için unutulmaz bir deneyimdi. Müthiş insanlarla tanıştım, Türkiye'deki kültür hakkında çok şey öğrenebildim, tüm yerel yemeklerin tadını çıkardım, seyahat ettim ve profesyonel bir sporcu olarak büyümeye devam ettim.
İlk günden beri tüm Gemlik ailesinin beni kucaklamalarına ve onlara bir kardeş olduğumu hissettirmelerine ne kadar şükretsem azdı. Takım yöneticilerim, antrenörüm, menajerim, teknik ekibim, takım arkadaşlarım, herkes her gün beni kollarını açarak karşıladı ve geçişimi çok daha kolaylaştırdı.
Takımımız yıl boyunca payımıza düşen zorluklarla karşılaştı. Kadromuza ve üstesinden gelmek zorunda olduğumuz sakatlıkları yaşayan gençlere baktığımda, takımımızla ve sezon boyunca nasıl bir arada kalıp her gün mücadele ettiğimizle daha fazla gurur duyuyorum. Pek çok oyuncuya yükselme şansı verildi ve bence bu olayla birlikte hepimiz profesyonel olarak büyüdük.
Takım arkadaşlarım hakkında ne söylesem az, onlar harika oyuncular ve çok iyi insanlar. Bu sezon onların yanında savaştığım için mutluyum ve gelecekte kariyerlerinin onları nereye götüreceği konusunda heyecanlıyım.
Taraftarlara gelince... Burada kaldığım süre boyunca Gemlik camiasından aldığım tüm sevgi ve desteği her zaman takdirle hatırlayacağım. Şehrinizi temsil ettiğim ve memleketime geri götüreceğim hikayeler yaratma şansı bulduğum için mutluyum.
Benimle bu yolculuğun bir parçasını paylaşan herkese başarı ve bereketten başka bir şey getirmemesini diliyorum."
 

 

Yorumlar Okunma: 2214