U14 Kızlar Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

U14 Kızlar Türkiye Şampiyonası

01-05-22 23:06

 

U14 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
25 NİSAN/ 1 MAYIS/2022 / SAKARYA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
KKTC Levent Spor
1
Emlak Konut
1
Bandırma Basket
1
TED Kolejliler
2
Canik Belediyesi
2
Çankaya Üni.
2
Mersin BŞB
2
Beşiktaş
3
Galatasaray
3
ANT Polis Gücü
3
Adana BŞB
3
Atlas Tigers
4
ÇBK Mersin
4
Fenerbahçe
4
BOTAŞ
4
İZM Ege Gelişim

 

U14 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
KKTC Levent Sp
3
3
0
6
*
Çankaya Üni.
3
3
0
6
ÇBK Mersin
3
2
1
5
*
Fenerbahçe
3
2
1
5
Canik Belediyesi
3
1
2
4
*
Emlak Konut
3
1
2
4
Galatasaray
3
0
3
3
*
ANT Polis Gücü
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
BOTAŞ
3
3
0
6
*
Ege Gelişim
3
3
0
6
Adana BŞB
3
2
1
5
*
TED Kolejliler
3
2
1
5
Mersin BŞB
3
1
2
4
*
Beşiktaş
3
1
2
4
Bandırma Bask
3
0
3
3
*
Atlas Tigers
3
0
3
3

 

25 NİSAN PAZARTESİ
Sakarya Atatürk Spor Salonu
1
A
11:00
KKTC Levent Spor - Canik Belediyesi
2
A
13:00
Galatasaray - ÇBK Mersin Yenişehir BŞB
3
C
15:00
Bandırma Basketbol - Mersin BŞB
4
C
17:00
Adana BŞB - BOTAŞ
Lütfü Yaman Spor Salonu
5
B
11:00
Emlak Konut - Çankaya Üniversitesi
6
B
13:00
Antalya Polis Gücü - Fenerbahçe
7
D
15:00
TED Kolejliler - Beşiktaş
8
D
17:00
Atlas Tigers - İzmir Ege Gelişim
26 NİSAN SALI
Sakarya Atatürk Spor Salonu
9
D
11:00
İzmir Ege Gelişim - TED Kolejliler
10
D
13:00
Beşiktaş - Atlas Tigers
11
B
15:00
Fenerbahçe - Emlak Konut
12
B
17:00
Çankaya Üniversitesi - Antalya Polis Gücü
Lütfü Yaman Spor Salonu
13
A
11:00
ÇBK Mersin Yenişehir BŞB - KKTC Levent Spor
14
A
13:00
Canik Belediyesi - Galatasaray
15
C
15:00
BOTAŞ - Bandırma Basketbol
16
C
17:00
Mersin BŞB - Adana BŞB
27 NİSAN ÇARŞAMBA
Sakarya Atatürk Spor Salonu
17
C
11:00
Bandırma Basketbol - Adana BŞB
18
C
13:00
BOTAŞ - Mersin BŞB
19
A
15:00
KKTC Levent Spor - Galatasaray
20
A
17:00
ÇBK Mersin Yenişehir BŞB - Canik Belediyesi
Lütfü Yaman Spor Salonu
21
D
11:00
TED Kolejliler - Atlas Tigers
22
D
13:00
İzmir Ege Gelişim - Beşiktaş
23
B
15:00
Emlak Konut - Antalya Polis Gücü
24
B
17:00
Fenerbahçe - Çankaya Üniversitesi

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
KKTC Levent S
B1
Çankaya Üni
C1
BOTAŞ
D1
Ege Gelişim
A2
ÇBK Mersin
B2
Fenerbahçe
C2
Adana BŞB
D2
TED Kolejliler
A3
Canik Bld
B3
Emlak Konut
C3
Mersin BŞB
D3
Beşiktaş
A4
Galatasaray
B4
ANT Polis Gücü
C4
Bandırma Bask
D4
Atlas Tigers

 

YÜKSELME MAÇLARI
28 NİSAN PERŞEMBE
Sakarya Atatürk Spor Salonu
25
2.Tur
11:00
ÇBK Mersin Yenişehir BŞB - Emlak Konut
26
2.Tur
13:00
Fenerbahçe - Canik Belediyesi
27
2.Tur
15:00
Adana BŞB - Beşiktaş
28
2.Tur
17:00
TED Kolejliler - Mersin BŞB
 
 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
29 NİSAN CUMA
Sakarya Atatürk Spor Salonu
29
ÇF
11:00
BOTAŞ - ÇBK Mersin Yenişehir BŞB
30
ÇF
13:00
İzmir Ege Gelişim - Fenerbahçe
31
ÇF
15:00
KKTC Levent Spor - Adana BŞB
32
ÇF
17:00
Çankaya Üniversitesi - TED Kolejliler 
 
 
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
30 NİSAN CUMARTESİ
Sakarya Atatürk Spor Salonu
33
*
11:00
ÇBK Mersin Yenişehir BŞB - Adana BŞB 
34
*
13:00
İzmir Ege Gelişim - Çankaya Üniversitesi 
35
YF
15:00
BOTAŞ - KKTC Levent Spor 
36
YF
17:00
Fenerbahçe - TED Kolejliler 
 
 
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
1 MAYIS PAZAR
Sakarya Atatürk Spor Salonu
37
7-8
10:00
ÇBK Mersin Yenişehir BŞB - İzmir Ege Gelişim
38
5-6
12:00
Adana BŞB - Çankaya Üniversitesi 
39
3-4
14:00
KKTC Levent Spor - Fenerbahçe 
40
Final
16:00
BOTAŞ - TED Kolejliler 
 
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
BOTAŞ
2
TED Kolejliler
3
KKTC Levent Spor
4
Fenerbahçe
5
Adana BŞB
6
Çankaya Üniversitesi
7
ÇBK Mersin Yenişehir BŞB
8
İzmir Ege Gelişim
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1893