U14 Erkekler Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

U14 Erkekler Türkiye Şampiyonası

30-04-22 23:26

 

U14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
24-30/NİSAN/2022 / EDİRNE
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Göztepe Basketbol
1
Balıkesir BŞB
1
Pınar Karşıyaka
1
Eryaman Basket
2
Darüşşafaka
2
Ege Asist
2
Şerif Ali GSK
2
Beşiktaş
3
Konya Atayurt
3
Dev Ataşehir
3
TOFAŞ
3
Anadolu Efes
4
Fenerbahçe
4
Bahçeşehir Klj
4
Türk Telekom
4
MG Spor

 

U14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Göztepe Basket
3
2
1
5
*
Bahçeşehir Klj
3
3
0
6
Fenerbahçe
3
2
1
5
*
Dev Ataşehir
3
2
1
5
Darüşşafaka
3
1
2
4
*
Ege Asist
3
1
2
4
Konya Atayurt
3
1
2
4
*
Balıkesir BŞB
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
TOFAŞ
3
3
0
6
*
Beşiktaş
3
3
0
6
Pınar Karşıyaka
3
2
1
5
*
Anadolu Efes
3
2
1
5
Türk Telekom
3
1
2
4
*
Eryaman Basket
3
1
2
4
Şerif Ali GSK
3
0
3
3
*
MG Spor
3
0
3
3

 Skorlara tıklayarak istatistiklere ulaşabilirsiniz

24 NİSAN PAZAR
Mimar Sinan Spor Salonu
1
A
11:00
Göztepe Basketbol - Darüşşafaka
2
A
13:00
Konya Atayurt - Fenerbahçe BEKO
3
C
15:00
Pınar Karşıyaka - Şerif Ali GSK
4
C
17:00
TOFAŞ - Türk Telekom
Edirne Yeni Spor Salonu
5
B
11:00
Balıkesir BŞB - Ege Asist
6
B
13:00
Dev Ataşehir - Bahçeşehir Koleji
7
D
15:00
Eryaman Basketbol İhtisas - Beşiktaş
8
D
17:00
Anadolu Efes - MG Spor
25 NİSAN PAZARTESİ
Mimar Sinan Spor Salonu
9
D
11:00
MG Spor - Eryaman Basketbol İhtisas
10
D
13:00
Beşiktaş - Anadolu Efes
11
B
15:00
Bahçeşehir Koleji - Balıkesir BŞB
12
B
17:00
Ege Asist - Dev Ataşehir
Edirne Yeni Spor Salonu
13
A
11:00
Fenerbahçe BEKO - Göztepe Basketbol
14
A
13:00
Darüşşafaka - Konya Atayurt
15
C
15:00
Türk Telekom - Pınar Karşıyaka
16
C
17:00
Şerif Ali GSK - TOFAŞ
26 NİSAN SALI
Mimar Sinan Spor Salonu
17
C
11:00
Pınar Karşıyaka - TOFAŞ
18
C
13:00
Türk Telekom - Şerif Ali GSK
19
A
15:00
Göztepe Basketbol - Konya Atayurt
51 - 59
20
A
17:00
Fenerbahçe BEKO - Darüşşafaka
Edirne Yeni Spor Salonu
21
D
11:00
Eryaman Basketbol İhtisas - Anadolu Efes
22
D
13:00
MG Spor - Beşiktaş
23
B
15:00
Balıkesir BŞB - Dev Ataşehir
24
B
17:00
Bahçeşehir Koleji - Ege Asist

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Göztepe Bask
B1
Bahçeşehir Klj
C1
TOFAŞ
D1
Beşiktaş
A2
Fenerbahçe
B2
Dev Ataşehir
C2
P. Karşıyaka
D2
Anadolu Efes
A3
Darüşşafaka
B3
Ege Asist
C3
Türk Telekom
D3
Eryaman Basket
A4
Konya Atayurt
B4
Balıkesir BŞB
C4
Şerif Ali GSK
D4
MG Spor
 
 
YÜKSELME MAÇLARI
27 NİSAN ÇARŞAMBA
Mimar Sinan Spor Salonu
25
2.Tur
11:00
Fenerbahçe BEKO - Ege Asist
26
2.Tur
13:00
Dev Ataşehir - Darüşşafaka
27
2.Tur
15:00
Pınar Karşıyaka - Eryaman Basketbol İhtisas
28
2.Tur
17:00
Anadolu Efes - Türk Telekom

 

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
28 NİSAN PERŞEMBE
Mimar Sinan Spor Salonu
29
ÇF
11:00
TOFAŞ - Fenerbahçe BEKO
30
ÇF
13:00
Beşiktaş - Darüşşafaka
31
ÇF
15:00
Göztepe Basketbol - Pınar Karşıyaka
 66 - 64
32
ÇF
17:00
Bahçeşehir Koleji - Anadolu Efes

 

YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
29 NİSAN CUMA
Mimar Sinan Spor Salonu
33
*
11:00
Fenerbahçe BEKO - Pınar Karşıyaka
34
*
13:00
Darüşşafaka - Bahçeşehir Koleji 
35
YF
15:00
TOFAŞ - Göztepe Basketbol
36
YF
17:00
Beşiktaş - Anadolu Efes 
 
 
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
30 NİSAN CUMARTESİ
Mimar Sinan Spor Salonu
37
7-8
10:00
Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka 
38
5-6
12:00
Fenerbahçe BEKO - Bahçeşehir Koleji 
39
3-4
14:00
TOFAŞ - Anadolu Efes 
40
Final
16:00
Göztepe Basketbol - Beşiktaş 
 

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Beşiktaş
2
Göztepe Basketbol
3
Anadolu Efes
4
TOFAŞ
5
Fenerbahçe BEKO
6
Bahçeşehir Koleji
7
Darüşşafaka Basketbol
8
Pınar Karşıyaka
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 8709