U18 Kızlar Anadolu Şampiyonası - BasketFaul.com

U18 Kızlar Anadolu Şampiyonası

16-04-22 19:30
TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMA HAKKI KAZANAN TAKIMLAR
BEYAZ GRUP
KIRMIZI GRUP
Alanya Belediyespor
Düzce Atletik GSK
İzmir Ege Gelişim
Atlas Tigers SK
Açı Gençlik
TED Kolejliler
Nesibe Aydın
Bellona Kayseri Basketbol

 

U18 KIZLAR ANADOLU ŞAMPİYONASI BEYAZ GRUP - AYDIN

BEYAZ
AYDIN
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Merkezefendi Bld
3
3
0
6
Nesibe Aydın
3
3
0
6
Alanya Belediye
3
2
1
5
İzmir Yükseliş
3
2
1
5
Söke Belediye
3
1
2
4
Turgutlu Bld
3
1
2
4
Iğdır GSK
3
0
3
3
Başarı Yorum
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
55 Zorlu Eğitim
3
3
0
6
Ege Gelişim
3
3
0
6
Açı Gençlik
3
2
1
5
İSKUDER
3
2
1
5
Çağdaş Kolejliler
3
1
2
4
Sinop Bahçeşehir
3
1
2
4
BAY
3
0
3
3
Canik Şehit
Uğur Birinci
3
0
3
3

 

U18 KIZLAR ANADOLU ŞAMPİYONASI BEYAZ GRUP
12 NİSAN SALI
Aydın Atatürk Spor Salonu
1
A
10:00
Söke Belediyespor - Alanya Belediyespor
38 - 82
2
A
12:00
Iğdır GSK - Merkezefendi Bld
27 - 112
3
C
14:00
Eskişehir Çağdaş Kolejliler - 55 Zorlu Eğitim Kurum
40 - 74
4
C
16:00
Açı Gençlik - BAY
20 - 0
Aydın Lisesi Spor Salonu
5
B
10:00
İzmir Yükseliş - Nesibe Aydın
56 - 72
6
B
12:00
Başarı Yorum Koleji – Turgutlu Belediyespor
27 - 74
7
D
14:00
İSKUDER – Sinop Bahçeşehir Koleji
70 - 61
8
D
16:00
İzmir Ege Gelişim – Canik Şehit Uğur Birinci
20 - 0
13 NİSAN ÇARŞAMBA
Aydın Atatürk Spor Salonu
9
D
10:00
Sinop Bahçeşehir Koleji - İzmir Ege Gelişim
52 - 63
10
D
16:00
Canik Şehit Uğur Birinci - İSKUDER
0 - 20
11
B
12:00
Turgutlu Belediyespor - İzmir Yükseliş
50 - 61
12
B
14:00
Nesibe Aydın - Başarı Yorum Koleji
71 - 40
Aydın Lisesi Spor Salonu
13
A
10:00
Merkezefendi Bld - Söke Belediyespor
106 - 34
14
A
12:00
Alanya Belediyespor - Iğdır GSK
79 - 28
15
C
14:00
55 Zorlu Eğitim Kurumu - Açı Gençlik
55 - 54
16
C
16:00
BAY - Eskişehir Çağdaş Kolejliler
0 - 20
14 NİSAN PERŞEMBE
Aydın Atatürk Spor Salonu
17
C
10:00
Açı Gençlik - Eskişehir Çağdaş Kolejliler
69  -  31
18
C
16:00
55 Zorlu Eğitim Kurumu - BAY
20 - 0
19
A
12:00
Söke Belediyespor - Iğdır GSK
65 - 36
20
A
14:00
Merkezefendi Bld - Alanya Belediyespor
62 - 41
Aydın Lisesi Spor Salonu
21
D
10:00
İzmir Ege Gelişim - İSKUDER
44 - 42
22
D
16:00
Sinop Bahçeşehir Koleji - Canik Şehit Uğur Birinci
20 - 0
23
B
12:00
İzmir Yükseliş - Başarı Yorum Koleji
63 - 25
24
B
14:00
Turgutlu Belediyespor - Nesibe Aydın
45 - 90

  

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Merkezefendi
B1
Nesibe Aydın
C1
55 Zorlu Eğitim
D1
Ege Gelişim
A2
Alanya Bld
B2
İzmir Yükseliş
C2
Açı Gençlik
D2
İSKUDER
A3
Söke Bld
B3
Turgutlu Bld
C3
Çağdaş Klj
D3
SinopBahçeşehir
A4
Iğdır GSK
B4
Başarı Yorum
C4
BAY
D4
Canik Şehit
Uğur Birinci
 
 
YÜKSELME GRUBU
15 NİSAN CUMA
Aydın Atatürk Spor Salonu
25
A2-B3
10:00
Alanya Belediyespor - Turgutlu Belediyespor
70 - 39
26
B2-A3
12:00
İzmir Yükseliş Söke Belediyespor
59 - 54
27
C2-D3
14:00
Açı Gençlik Sinop Bahçeşehir Koleji
61 - 35
28
D2-C3
16:00
İSKUDER - Eskişehir Çağdaş Kolejliler
48 - 31
ÇEYREK FİNAL
16 NİSAN CUMARTESİ
Aydın Atatürk Spor Salonu
29
C1-25.m
10:00
55 Zorlu Eğitim Kurumu - Alanya Belediyespor
46 - 54
30
D1-26.m
12:00
İzmir Ege Gelişim - İzmir Yükseliş
62 - 42
31
A1-27.m
14:00
Merkezefendi Bld - Açı Gençlik 
63 - 72
32
B1-28.m
16:00
Nesibe Aydın - İSKUDER
80 - 46
 

  

 

U18 KIZLAR ANADOLU ŞAMPİYONASI KIRMIZI GRUP - UŞAK

KIRMIZI
UŞAK
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Antspor
3
3
0
6
Bellona Kayseri
3
3
0
6
Bursa BŞB.
3
2
1
5
Çerkezköy Bld
3
2
1
5
Van BŞB
3
1
2
4
Bursa Ayyıldız
3
1
2
4
Dersim Gelişim
3
0
3
3
İST Panterleri
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Düzce Atletik
3
3
0
6
Atlas Tigers
3
3
0
6
TED Kolejliler
3
2
1
5
Antalya Güneşi
3
2
1
5
Gnç Paşabahçe
3
1
2
4
Adana 1 Numara
3
1
2
4
Karşıyaka Çarşı
3
0
3
3
Konyaspor
3
0
3
3

 

U18 KIZLAR ANADOLU ŞAMPİYONASI  KIRMIZI GRUP
12 NİSAN SALI
Kalfa Spor Salonu
1
A
10:00
Van BŞB. - Bursa BŞB.
47 - 53
2
A
12:00
Dersim Gelişim Basket - Antspor Organinasyon
33 - 61
3
C
14:00
Düzce Atletik GSK - TED Kolejliler
55 - 49
4
C
16:00
Karşıyaka Çarşı Koleji – Genç Paşabahçe Basket
61 - 64
Uşak Yeni Spor Salonu
5
B
10:00
Çerkezköy Belediye – Bellona Kayseri Basketbol
46 - 60
6
B
12:00
Bursa Ayyıldız SK – İstanbul Panterleri
79 - 43
7
D
14:00
Konyaspor - Antalya Güneşi GSK
44 - 65
8
D
16:00
Adana 1 Numara SK - Atlas Tigers SK
49 - 59
13 NİSAN ÇARŞAMBA
Kalfa Spor Salonu
9
D
10:00
Atlas Tigers SK - Konyaspor
81 - 42
10
D
12:00
Antalya Güneşi GSK - Adana 1 Numara SK
66 - 47
11
B
14:00
İstanbul Panterleri - Çerkezköy Belediye
58 - 90
12
B
16:00
Bellona Kayseri Basketbol - Bursa Ayyıldız SK
74 - 43
Uşak Yeni Spor Salonu
13
A
10:00
Antspor Organinasyon - Van BŞB
38 - 25
14
A
12:00
Bursa BŞB. - Dersim Gelişim Basketbol
61 - 44
15
C
14:00
Genç Paşabahçe Basketbol - Düzce Atletik GSK
39 - 60
16
C
16:00
TED Kolejliler - Karşıyaka Çarşı Koleji
71 - 38
14 NİSAN PERŞEMBE
Kalfa Spor Salonu
17
C
10:00
Düzce Atletik GSK - Karşıyaka Çarşı Koleji
74 - 56
18
C
12:00
Genç Paşabahçe Basketbol - TED Kolejliler
34 - 48
19
A
14:00
Van BŞB - Dersim Gelişim Basketbol
45 - 39
20
A
16:00
Antspor Organinasyon - Bursa BŞB
63 - 42
Uşak Yeni Spor Salonu
21
D
10:00
Konyaspor - Adana 1 Numara SK
53 - 81
22
D
12:00
Atlas Tigers SK - Antalya Güneşi GSK
70 - 65
23
B
14:00
Çerkezköy Belediye - Bursa Ayyıldız SK
57 - 40
24
B
16:00
İstanbul Panterleri - Bellona Kayseri Basketbol
36 - 58

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Antspor
B1
Bellona Kayseri
C1
Düzce Atletik
D1
Atlas Tigers
A2
Bursa BŞB
B2
Çerkezköy Bld
C2
TED Kolejliler
D2
Antalya Güneşi
A3
Van BŞB
B3
Bursa Ayyıldız
C3
Paşabahçe
D3
Adana 1Numara
A4
Dersim Gelişim
B4
İST Panterleri
C4
Karşıyaka Çrş
D4
Konyaspor
 
 
YÜKSELME GRUBU
15 NİSAN CUMA
Kalfa Spor Salonu
25
A2-B3
10:00
Bursa BŞB - Bursa Ayyıldız SK
64 - 66
26
B2-A3
12:00
Çerkezköy Belediye Van BŞB
48 - 35
27
C2-D3
14:00
TED Kolejliler - Adana 1 Numara SK
62 - 58
28
D2-C3
16:00
Antalya Güneşi GSK - Genç Paşabahçe Bask
60 - 44
ÇEYREK FİNAL
16 NİSAN CUMARTESİ
Kalfa Spor Salonu
29
C1-25.m
10:00
Düzce Atletik GSK - Bursa Ayyıldız SK
93 - 84
30
D1-26.m
12:00
Atlas Tigers SK - Çerkezköy Belediye
57 - 38
31
A1-27.m
14:00
Antspor Organinasyon - TED Kolejliler
50 - 65
32
B1-28.m
16:00
Bellona Kayseri Basketbol -Antalya Güneşi GSK
48 - 45
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1919