Anadolu Efes'in Euroleague programı

07-07-17 17:06
1. hafta (12 Ekim 2017, Perşembe): Anadolu Efes - Real Madrid
2. hafta (20 Ekim 2017, Cuma): Valencia - Anadolu Efes
3. hafta (25 Ekim 2017, Çarşamba): Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes
4. hafta (27 Ekim 2017, Cuma): Anadolu Efes - CSKA Moskova
5. hafta (3 Kasım 3017, Cuma): Anadolu Efes - Unicaja Malaga
6. hafta (9 Kasım 2017, Perşembe): Barcelona Lassa - Anadolu Efes
7. hafta (14 Kasım 2017, Salı): Maccabi Fox Tel Aviv - Anadolu Efes
8. hafta (16 Kasım 2017, Perşembe): Anadolu Efes - Panathinaikos Superfoods
9. hafta (23 Kasım 2017, Perşembe): Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes
10. hafta (30 Kasım 2017, Perşembe): Anadolu Efes - EA7 Emporio Armani Milan
11. hafta (8 Aralık 2017, Cuma): Kızılyıldız - Anadolu Efes
12. hafta (15 Aralık 2017, Cuma): Anadolu Efes - Baskonia Vitoria Gasteiz
13. hafta (20 Aralık 2017, Çarşamba): Khimki - Anadolu Efes
14. hafta (22 Aralık 2017, Cuma): Anadolu Efes - Olympiacos
15. hafta (29 Aralık 2017, Cuma): Anadolu Efes - Brose Bamberg
16. hafta (4 Ocak 2018, Perşembe): Panathinaikos Superfoods - Anadolu Efes
17. hafta (11 Ocak 2018, Perşembe): Anadolu Efes - Kızılyıldız
18. hafta (17 Ocak 2018, Çarşamba) CSKA Moskova - Anadolu Efes
19. hafta (19 Ocak 2018, Cuma): Anadolu Efes - Fenerbahçe Doğuş
20. hafta (25 Ocak 2018, Perşembe): Real Madrid - Anadolu Efes
21. hafta (1 Şubat 2018, Perşembe): Anadolu Efes - Valencia
22. hafta (8 Şubat 2018, Perşembe): Unicaja Malaga - Anadolu Efes
23. hafta (23 Şubat 2018, Cuma): Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas
24. hafta (1 Mart 2018, Perşembe): EA7 Emporio Armani Milan - Anadolu Efes
25. hafta (8 Mart 2018, Perşembe): Anadolu Efes - Maccabi Fox Tel Aviv
26. hafta (15 Mart 2018, Perşembe): Brose Bamberg - Anadolu Efes
27. hafta (21 Mart 2018, Çarşamba): Anadolu Efes - Khimki
28. hafta (23 Mart 2018, Cuma): Olympiacos - Anadolu Efes
29. hafta (29 Mart 2018, Perşembe): Anadolu Efes - Barcelona Lassa

30. hafta (5 Nisan 2018, Perşembe): Baskonia Vitoria Gasteiz - Anadolu Efes 

Yorumlar Okunma: 1062