Antic: Bana OAKA'da hep hoş davranırlar - BasketFaul.com

Antic: Bana OAKA'da hep hoş davranırlar

21-04-17 13:09
THY Euroleague Play-Off turu ikinci maçında Panathinaikos’u deplasmanda mağlup eden Fenerbahçe’de Pero Antic Yunan basınına açıklamalarda bulundu.

OAKA’da 2’de 2 yaparak seriyi 2-0’a getiren Fenerbahçe Final-Four öncesinde çok büyük bir avantajın da sahibi oldu. Sadece bir maç alması durumunda Final-Four’a yükselecek olan Sarı-Lacivertlilerde karşılaşmada Singleton ve taraftarlarla elektriklenme yaşayan Pero Antic olaylarla ilgili Yunan basınına konuştu.

“20 bin kişiye karşı 5 kişi savaştık”

Karşılaşmada taraftarla atışması konusuna değinen Pero Antic, “Beni sevmediklerini biliyorum ama umrumda değil” diye konuştu. Sözlerine devam eden Makedon oyuncu, “Onlara saygı duyuyorum ama sevmiyorum. Panathinaikos ile geçtiğimiz yıllarda yaptığımız karşılaşmalara dair dövmelerim var. Buraya gelip oynamak güzeldi. Biz 20 bin kişiye karşı 5 kişi savaştık ve kazandık” diye konuştu.

“Singleton’a önemli bir şey söylemedim”

Öte yandan Chris Singleton ile olan tartışmasına değinen Pero Antic, “Singleton’a önemli bir şey söylemedim. Fakat, o bana bir şeyler söyledi ve ben de onu ittirdim. O da bana bunu bir daha yapmamamı söyledi. Ben de bir kez daha ittirdim. Singleton iyi çocuk ama sadece kavgacı bir ruhu var” açıklamalarında bulundu.

“Tartışmayı onlar başlattı”

Taraftarla olan atışması hakkında konuşan Antic, “Bu tartışmayı onlar başlattı. Onlara baktım ve bakın ben durdum, siz de bir şeyler atmayı bırakın dedim. Sonra ise her şeyi sahaya fırlattılar. Ne zaman buraya gelsem ban hep hoş davranırlar” diye konuştu. 

Yorumlar Okunma: 2421